Skocz do zawartości
mezutelni

rom MIUI v8 6.0.1 MM Wszystkie warianty

Rekomendowane odpowiedzi

w RR tak - świeci i to może być dowolnie konfigurowana - kolor/jasność/ zdarzenia, itp

w MIUI - nie wiem, ale że rom stoi na CM13 to zakładam że też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

Witam po przerwie,a więc znowu walcze żeby coś wgrać.RR kręci już 30 min. i chyba nic z tego@ultragliss

Po 45 min. kręcenia wróciłem do KK...

Edytowane przez pepa81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pepa81

to faktycznie masz coś skopane...w przeszłości coś bawiłeś się z romami, które nie poszły? jakieś uwalenia partycji, etc... masz ten telefon od nowości, czy to 2nd hand?

pytam, bo po tych całych rozważaniach wcześniej - sam zrobiłem przesiadkę na RR wczoraj, wszystko po kolei 100% tak jak opisałem, 15 minut roboty, zero problemow, pierwsze uruchomienie 6min 15sek (specjalnie sprawdziłem)

jeśli u Ciebie nie idzie to pewnie jakieś gruntowne czyszczenie ci potrzeba - poczytaj o flashowaniu metodą TOT, sam tego nie robiłem bo nie miałem potrzeby, ale to jest podobno jazda czyszcząca fon do zera (TOT jak "total") chyba tak instalują soft fabrycznie.

Spróbuj i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

Telefon  krajowy,z drugiej ręki,ale na pewno nic nie było wgrywane przez poprzednika.Ostatnio właśnie wgrywałem przez TOT i nadal nic.Także chyba odpuszczę,najbardziej zależało mi na ING które działało by z rootem.W  xposed znalazłem modół i wszystko gra.Także nie bede dalej kombinował.Dzięki za całą dyskusję.@ultragliss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi