Skocz do zawartości
mezutelni

rom MIUI v8 6.0.1 MM Wszystkie warianty

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz spojrzę na wersję kina, osobiście mam dla niego większą ufność bo portował już dobre miui 7. Sprawdzę jego wersję i jak uznam że jest lepsza to ten temat ospoileruje i napiszę wszystko o nowej wersji. Dzięki za cynk ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem info o miui od Kina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Czy na romi - ie Kin jest widget muzyki?

2. Czy będąc teraz na romie Xdavn mogę zrobić jakoś kopię programów i później je sobie przywrócić po wrzuceniu wersji Kin?

3. Jak z tłumaczeniem na język polski jest na wersji Kin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up
    1. Wygląda na to że nie ma
    2.sprobuj dirty Flash, czyli tak jak byś robił wg instrukcji instalacji, alr nie zaznaczaj wipe data, ew. Titanium Backup
    3.uzywam i jest dobrze, raczej ciężko o angielski, a chińskie znaczki tylko w niektórych aplikacjach xiaomi

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krzychy
    Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub korzystamy z opcji @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę na MIUI od Kina. Jak ustawisz angielski, to nie masz krzaczków w tych aplikacjach. Krzaczki pojawiają się dopiero gdy ustawisz język na polski. 

Aczkolwiek ROM ma jeszcze swoje upierdliwości. Po każdym restarcie telefonu muszę zmieniać preferowany typ sieci na LTE, bo ciągle 3g się odpala. I spróbujcie zrobić podwójny klik przycisku power na wyłączonym ekranie. Też się dzieją ciekawe rzeczy. I wiele innych..

Edytowane przez sasuuniee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie przesiadłem się na RR 7.1. Do tego MIUI chętnie wrócę, jak Kin naniesie poprawki i przede wszystkim zrobi coś z nav barem, bo jest okropny. Nie zmienia kolorów, wiecznie jest biały, na aplikacjach z ciemnym motywem wygląda to okropnie, tak samo w aplikacji aparatu. A kiedy próbujesz schować nav bara to on zostaje, tylko przestaje działać. Jest trochę do roboty z tym romem. Ale najważniejsze, że autor cały czas nad nim pracuje! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sasuuniee jesli to najnowsza wersja, a filmik jest z wczoraj, to chyba Cię przekonam do eksperymentu ;-)

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sabrex11

Obczaj 4.39. Ten nav bar dalej jest nieruszony. To naprawdę bardzo kuje w oczy. No i na filmiku nie widać specjalnie żadnych bugów, ale one kryją się w szczegółach, nie widać ich na pierwszy rzut oka. Ale myślę, że to wszystko kwestia czasu, kiedy Kin to ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi