Skocz do zawartości
carumus1

Problem z odtwarzaniem filmów, nagrywaniem dźwięków itp. (filmy nie ładują się, pokazuje się że mają 0s. itd.)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Moi drodzy czytelnicy!
    Piszę do was z prośbą o pomoc w sprawie dźwięku w telefonie Motorolla Nexus 6 .
    Posiadając androida 6.1 nie miałem żadnych problemow z głośnikiem. 
    Pewnego dnia, gdy zobaczyłem że jest akutalizacja do Androida 7.0. Zaktualizowałem go odrazu.
    Pewnego dnia w messengerze dostałem filmik 15 sekundowy zaś nie mogłem go obejrzec i mialem czarny obraz z napisem 0:00 badź wystapił problem.
    Na YouTube wyskakuje wciąż komunikat "Wystąpił problem podczas odtwarzania.Dotknij,aby spróbować jeszcze raz." Klikam i wciaz to samo.
    Wiadomości Głosowe nagrywane na messengerze również nie mogó odtworzyć bo wciaż pisze 0:00

Brak głosu podczas robienia zdjecia na messangerze , w Aparacie i gdy ktoś dzwoni, w aplikacji RMF FM i RMF MAXX , nie moge ogladac filmów rownież w TVN player bo filmik sie nie ładuje (Np, Na wspólnej)

Otóż robię A6W i jest tam opcja odliczania sekundowego, zauważyłem ze również tam brak głosu. 
    Głos jedynie posiadam w Rozmowie telefonicznej i w aplikacji  muzyka google play.
    Na brak głosu pomaga jedynie wyłączenie i włączenie telefonu, zaś nie po to kupowałem telefon by mieć z nim taki problem. 
    Jeżeli ktoś wie jak coś z góry proszę o pomoc! Dziekuję!

Edytowane przez Muszczu
    Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3] + usuwam zbędny prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś coś z tym zrobić? Przywrócenie ustawień fabrycznych to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic a nic nie robilem z tych rzeczy ,gdyż mam troche potrzebne dane na studia , zdjecia itd. Ten telefon specjalne kupilem na studia ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Nikt nie każe Ci tych danych usuwać, zgraj je sobie w bezpieczne miejsce i wtedy przywróć ustawienia. Wcześniej możesz spróbować przeinstalować aplikacje, które mają problem z dźwiękiem, może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@carumus1

Na początek spróbuj wyczyścić dane aplikacji, które nie generują dźwięku. Drugi krok to ich reinstalacja. Ostateczne rozwiązanie to przywrócenie ustawień fabrycznych, co jest zalecane przy przechodzeniu z "systemu na system" tj. 6.x - 7.x itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobilem przywracanie do ustawien fabrycznych lecz dzieje sie to samo brak glosu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@carumus1

Będziesz musiał spróbować wgrać oprogramowanie na swój telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomne , że telefon jeszcze jest na gwaracji . To co jak to rowniez nie pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to go oddasz. Nie musisz nawet odblokowywać bootloadera. Wystarczy wgrać obraz jako OTA stąd:

https://developers.google.com/android/ota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak go wgrać? ;/ ciemny jestem w tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi