Skocz do zawartości
carumus1

Problem z odtwarzaniem filmów, nagrywaniem dźwięków itp. (filmy nie ładują się, pokazuje się że mają 0s. itd.)

Rekomendowane odpowiedzi

yaatzek

Używasz słuchawek Bluetooth? Próbowałeś uruchomić telefon w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posiadam słuchawek blutu i nawet nie wiem jak uruchomić w trybie awaryjnym

Edytowane przez Muszczu
    Poprawa czytelności postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Przytrzymaj power, potem przytrzymaj na ekranie przycisk wyłącz. Jeżeli w trybie awaryjnym nadal będą występowały problemy, odsyłaj na gwarancję - do skutku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie ma sensu aż do skutku bo w końcu się zdenerwuja i powiedzą że jest okay, potem gwarancja się skończy i co wtedy? Nic.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Kurczę nie kapuję Ciebie, jak nie ma sensu? A jest sens posiadać normalnie kupiony telefon z gwarancją, który jest zepsuty? Nie od dziś wiadomo, że naprawy gwarancyjne to czasami droga przez mękę, no ale dlaczego masz się na to godzić? Jeśli po ostatniej "naprawie" problem nadal występuje, to odsyłasz z powrotem, dobrze by było żebyś do przesyłki dołączył swój dokładny opis i sposób w jaki można odtworzyć problem.

Próbowałeś z tym trybem awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@yaatzek   Tak , Próbowalem i po 30 min znów ten sam problem. 
    Wszystko co mi polecali bylo robione :
    1. Usuwalem pamiec podreczna aplikacji 
    2. Reinstalacja aplikacji 
    3. Ustawienia fabryczne
    4. Nowy soft z gwaracji 
    Nadal to samo . Wyslalem im własnie wtedy płytke gdzie bylo nagrane wszystko i co? Nic. Nie po to kupowalem telefon by wciąż był na gwarancji ... Wysle , 2 tyg czekac . Potem znowu odsyłac 2 tyg znów. Juz msc a telefon wciaż na gwarancji i Co? Nici... Gdzie tu sens by wciąż byl on na gwarancji ? Jest możliwość odstapienia i zwrotu gotówki po Roku i 2 msc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

@carumus1 No to ewidentnie masz jakiś trefny model...

No i niestety tak jak wspominałem, albo droga przez mękę z serwisem, albo użeranie się z zepsutym telefonem. Z odstąpienia już nie możesz skorzystać. Moim zdaniem tak czy siak Cię to czeka, kiedyś będziesz chciał go pewnie sprzedać. Jak odsyłałeś na gwarancję? Przez sklep czy bezpośrednio?

A jeszcze jedno, po 30 minutach w trybie awaryjnym wróciło? Czy po normalnym uruchomieniu? Czasami jakaś kiepska aplikacja może powodować różne dziwne rzeczy. Jeżeli po przywróceniu ustawień fabrycznych, bez instalowania ŻADNYCH aplikacji są takie objawy, to ewidentnie lipa z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uruchomiłem go w trybie awaryjnym . Tak mam na oku inny model . Nexus Pixel badz iphone 7/6s.  Nie ma czegos takiego w prawie ze jeżeli po 3 razie nie bedzie naprawiona przyczyna to ze jest zwrot gotowki ?  Odsyłalem go bezpośrednio . Sklep mnie zmywal (mowil odeślij tam i tam ) . 

Edytowane przez carumus1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wgraj ten system na czysto. Obrazy nie bolą a jak wgrywasz obraz OTA o nie trzeba odblokowywać bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

@Lawstorant ale miał przecież przeinstalowany system przez serwis, przywracał ustawienia fabryczne, uruchamiał w trybie awaryjnym, co to mu da że wgra obraz? Coś ma ewidentnie walnięte i pozostaje serwis... Moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi