Skocz do zawartości
Ciupek1

Huawei P8 - Dziwny problem, brak połączeń wychodzących i przychodzących

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. 

Ostatnio wpadł mi w ręce Huawei P8 GRA-L09 z dziwnym problemem z połączeniami głosowymi.

Problem objawia się tym, że po chwili normalnej pracy w fonie brak połączeń wychodzących i przychodzących. Głucho w słuchawce. Żeby uprzedzić wasze pytania od razu piszę że zasięg jest full zarówno Orange i T-mobile, smsy cały czas można wysyłać i odbierać. LTE też śmiga cały czas więc SIM ok. Czasami na chwilę pomaga restart. Andek był brandowy Plusa 5.0.1. Nie pomogło odblokowanie bootloadera, debrand softu, teraz jest 6.0 B370 o ile dobrze pamiętam. Ciągle to samo. Pomaga ściągnięcie tylnej obudowy. (bebechy wyglądają w porządku) Po założeniu obudowy problem powraca  po kilkunastu minutach. Dodam że gdy telefon leżał na półce przez cztery dni nie było problemu z połączeniami, ale gdy tylko włożyłem do kieszeni znowu cisza w słuchawie i tak do zdjęcia obudowy i restartu. Styki na obudowie poprawiłem, blokad połączeń nie ma. Fabryczne ustawienia też nie pomagają. Pomóżcie bo tracę cierpliwość.

Edytowane przez NatanW
    Doprecyzowanie nazwy wątku, w przyszłości proszę nazywać wątki w taki sposób, aby jaśnie opisywał problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dedopl

Ja mam ten am problem, klient przyniósł wczoraj ten am model, twierdzi że po aktualizacji OTA nie może się nikt do niego dodzwonić.

na pierwszy ogień pójdzie flash, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi