Skocz do zawartości
piotrzet23

Jakiego etui używacie?

Rekomendowane odpowiedzi

I jaką macie opinię na jego temat.

Ja obecnie włożyłem moją XZ do Style Cover Stand SCSF10. Ogólnie polecam po kilku dniach użytkowania jestem zadowolony z zakupu jest tylko problem z tym że po każdym zakończonym połączeniu wyświetla się menu z rodzajami etui do wybrania ale to raczej problem softowy telefonu i mam nadzieję że zostanie rozwiązany bo jednak klikanie ok po każdym połączeniu jest irytujące. 

Edytowane przez mattaj86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat - ktoś może ma jakieś doświadczenia z osłoną dotykową "Style Cover Touch SCTF10"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Ja używam czegoś takiego:
    http://orzly.com/xperia-xz-flexislim-black.html

bardzo sobie chwalę, na prawdę jest cienkie, nie pogrubia telefonu, obsługa bez problemu. Do tego szkiełko na przód i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda ciekawie, nawet lepiej niż te Sony. Masz naklejoną na ekran jakąś folię albo szkło hartowane? Nie koliduje jedno z drugim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gothic
    Dnia 20.01.2017 o 21:27, mateusz336 napisał:

Podepnę się pod temat - ktoś może ma jakieś doświadczenia z osłoną dotykową "Style Cover Touch SCTF10"?

Używam STCF10 od połowy grudnia. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony produkt dedykowany więc idealnie pasuje kolorystycznie, stylistycznie i świetnie trzyma słuchawkę. Z drugiej strony nie jest on pozbawiony wad: silikonowa część obudowy ma wyraźne nadlewki materiału, elastyczne połączenie przeźroczystej klapki z kolorową częścią obudowy ma nieestetycznie wyglądające pęcherzyki powietrza,  napis Sony samoistnie się wyrusza no i najbardziej upierdliwa wada - wyburzenia ekranu przy zamknięte klapce powoduje przypadkową aktywność zawartych na nim aplikacji. Nie można się z tym futralem nudzić ? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    minac

Co do bąbelków - święta racja. Mało tego, z czasem pojawia się ich coraz więcej i nic nie idzie z tym zrobić. U mnie telefon nie wybudza si w kieszeni (jest gdzieś w menu taka opcja, żeby wykrywał kiedy jest w kieszeni).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam cieniutkiego etui Orzly. Świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu
    Dnia 20.01.2017 o 23:11, mateusz336 napisał:

Wygląda ciekawie, nawet lepiej niż te Sony. Masz naklejoną na ekran jakąś folię albo szkło hartowane? Nie koliduje jedno z drugim?

Sorry za czas reakcji :) Tak mam szkło hartowane, nie koliduje w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jestem po wymianie mojego style cover touch na nowe. Guma która jest pokryta tylna cześć piekła i zaczęła schodzić. Jestem pod wrażeniem bo w-support wymienili na nowe i to bardzo szybko.

Zadanie do przedmówcy odnoście sctf10. W tym etui nie działa wybudzanie dwutapem ponieważ przez halotron wykrywa zamknięta klapkę dopiero jego otwarcie arbuza telefon.

Tap Tap z XZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx

Witam, krótkie porównanie casów/pokrowców które mi spasowały do mojej xz.

1 Chińskie Luphie design, kupione z ali...es po kilka $. Fajne ramki aluminiowe, jedna czarna, duga złota. Wyglądają fanie, w dotyku czuć fajny metal. Czytnik linii papilarnych działa poprawnie, dostęp do usb jest ok, natomiast s słuchawkami jest gorzej, trzeba pokombinować jeżeli są grubsze. Ramki spasowane i zabezpieczone 2 śrubkami, należy uważać przy montażu i demontażu gdyż można porysować ramkę. Trochę poszerza telefon. Ogólnie polecam, wygląda że w razie upadku pomoże.

2 Chiński sylikon z alle..o w kolorze złotym. widać delikatnie zgrzew dookoła silikonu, brak wycięcia pa rzyciski on/off, czyli nici ze skanera linii. Trochę się palcuje na pleckach.

Prawie w ogóle nie poszerza telefonu.  Problem z wciśnięciem jack-a

3. Pancerna obudowa z alle..ro, Bardzo fanie wykonana, połączenie gumy i lakierowanego plastyku. Wygląda solidnie, po upadku brak śladów. Fajna stopka do postawienia na stole do oglądania np. filmów. Problem w wciśnięciem słuchawek rozwiązałem za pomocą noża, po prostu powiększyłem otwór. Skaner linii działa, używam na co dzień.

Natomiast nie polecam ori pokrowców z klapką, prędzej czy później dostanie się pod nie kurz, piach lub inny paproch i porysuje ekran. U mnie dosyć łatwo złapał kilka rysek  a dobrych szkieł nadal brak. 

Spoiler

luphie 2 black.jpg

luphie1black.jpg

luphie1gold.jpg

luphie2gold.jpg

luphiegold3.jpg

siligold1.jpg

siligold2.jpg

siligold3.jpg

armor1.jpg

armor2.jpg

armor3.jpg

Edytowane przez Fenek
    Brak spoilerów na grafice / filmach (pkt. 4.11 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi