Skocz do zawartości
piotrzet23

Jakiego etui używacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Mój XZ powinien być jutro. 

Szukam jakiegoś etui.

http://allegro.pl/nillkin-nature-etui-futeral-case-sony-xperia-xz-i6730403157.html#thumb/1

Ma ktoś coś takiego? Szukam czegoś w takim stylu, żeby nie pogrubiało za dużo, ale też chroniło telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele silikonowych etui już miałem, tanich, drogich i doszedłem do jednego wniosku: Paprochy syf itp którego masę się zbierało pod etui. Postanowiłem zaryzykować i kupić coś innego - >NILLKIN CASE . Powiem szczerze, że byłem trochę sceptycznie nastawiony, gdyż nie jestem zwolennikiem tego typu etui. A tu taka miła niespodzianka, wszystko ładnie dopasowane, nic nie odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zero paprochóch itp. Case jest idealnie spasowany, choć gdyby chodziło o mnie, to otwory boczne, mogłyby być nie tyle większe co lepiej pod kątem wycięte. Jednakże jest to tylko moja subiektywna ocena;) W sumie to sylikonowe mi nie "przeszkadzały" i bym nie zmieniał gdyby nie to, iż czyszcząc telefon, zauważyłem delikatnie porysowane boki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flaw

@dante82  @ADR8000 pytanie do Was.

Miałem takiego Nillkina przy Z1C i byłem bardzo zadowolony, ale mam pytanie tak się spisuje czytnik linii przy tym etui? Czy jest wystarczająco odsłonięty aby wygodnie z niego korzystać?

Podoba mi takie większe wycięcie jak w tym, który podesłał @Wosiu10, ale nillkina mam sprawdzonego i nie chcę kupować w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już pisałem wcześniej, swego czasu nie byłem przekonany do tego typów "futerałów" aczkolwiek, teraz po długim użytkowaniu, dochodzę do wniosku, że była to dobra decyzja. Nie raz uratował mi telefon, przed spadkiem. Nie jednokrotnie go zdejmowałem i zakładałem i nadal tak sztywno trzyma telefon jakbym go zakładał 1 raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flaw

@dante82, ale nie odpisałeś jak przy tym wycięciu spisuje się czytnik linii? Trzeba jakoś specjalnie celować czy otwór jest wystarczający?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Na czytnik mam rozwiązanie. Skanuję palce przy etui założonym. Co prawda nie zawsze na 100% działa, ale ogólnie działa.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi