Skocz do zawartości
piotrzet23

Jakiego etui używacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.09.2017 o 03:50, Flaw napisał:

@dante82  @ADR8000 pytanie do Was.

Miałem takiego Nillkina przy Z1C i byłem bardzo zadowolony, ale mam pytanie tak się spisuje czytnik linii przy tym etui? Czy jest wystarczająco odsłonięty aby wygodnie z niego korzystać?

Podoba mi takie większe wycięcie jak w tym, który podesłał @Wosiu10, ale nillkina mam sprawdzonego i nie chcę kupować w ciemno.

Po 2 miesiacach uzytkowania musze przyznac ze z tego etui jestem bardzo zadowolony. Po upadku na asfalt jeden "kant" jest troche przyniszczony ale nic sie nie stalo. Etui spelnia swoja role.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Black Friday udało mi się kupić od Sony za normalne pieniądze etui dedykowane etui do XZ - SCTF10

Zamontowane wczoraj, więc od razu mogę podzielić się paroma uwagami.

Etui wykonane bardzo solidnie, dopasowane idealnie. Klapka przednia nie jest w 100% przeźroczysta, tylko lekko matowa.

Przyznaję, że telefon wygląda w niej super.

Po założeniu telefon pyta się, czy włączyć obsługę Style Cover Touch. Ma to na celu optymalizację wyświetlenia.

Co do codzienności-:

- mam uniwersalny uchwyt w samochodzie i ustawieniu telefonu, który mi najbardziej odpowiada, niestety przednia klapka nie przylega w pełni do ekranu, przez co prawa cześć jest lekko rozmyta,

- czasami telefon potrafi, bez dotykania, włączyć jakąś funkcję- nie potrafię jeszcze stwierdzić jakie są tego przyczyny, być może trzeba coś ustawić w systemie.

- mam na ekranie założoną folię MK3 i być może dlatego dotyk, przez klapkę nie jest zbyt precyzyjny i wymaga mocniejszego nacisku.

Podsumowując- całkiem fajna obudowa, dobrze leżąca w dłoni, jednak nie do końca idealna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi