Skocz do zawartości
mucha-192

proces com.android.settings został zatrzymany

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z działaniem samo-wyciszania i samo-odciszania telefonu. Wszedłem w smart conect i udało mi się usunąć nie działającą funkcję. gdy chciałem dodać to samo od nowa to wyskakuje "proces com.android.settings został zatrzymany" przywracałem telefon do fabrycznych ale nic to nie dało i nadal wyskakuje ten sam błąd.

Mam czystego androida 6.0 bez roota 

Ma ktoś pomysł jak to naprawić/ rozwiązać bez zbytniego grzebania w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

Spróbuj sflashować oryginalny soft za pomocą Flashtoola z opcją CSE Flash - ostrzegam, ten sposób wyczyszcza w całości pamięć wewnętrzną telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuciłem Europe H81520D_00_0115 przez LGUP i nadal błąd wyskakiwał, zaktualizowałem ręcznie do v20g ale to też nic nie dało.

Smart connect to appka pod xperie to jest możliwe że przez to nie dogaduje się z moją g4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QBonn

Witam,

Mam ten sam problem. Pojawił się on prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji aplikacji SmartConnect, wcześniej wszystko działało bez problemu. Jednak opisany problem nie dotyczy tylko tej aplikacji. Taki sam błąd pojawił mi się w aplikacji MacroDroid. Proces com.android.settings zatrzymuje się gdy próbuje nadać się uprawnienia do zmiany trybu dźwięku.

dodana zawartość

Posiedziałem nad tym problemem i chyba znalazłem sposób jak zmusić SmartConnect do działania. Dodałem tej aplikacji dostęp do funkcji Nie przeszkadzać
    (Ustawienia -> Dźwięk i Powiadomienie -> sekcja Powiadomienia -> Nie przeszkadzać -> ustawienia -> Dostęp do funkcji Nie Przeszkadzać). W nocy i dzisiaj automatycznie włączył mi się tryb wibracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam problem z telefonem LG-H810 na androidzie 6.0

Nie mogę wejść w ustawieniach w Prywatność --> Zabezpieczenia. Pojawia się komunikat "proces com.android.settings został zatrzymany. Dodatkowo nie mogę w opcjach dla programistów zaznaczyć opcji "odblokowanie OEM". Przez to nie mam możliwości zmiany systemu ani zablokowania ekranu.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Załączyłem filmiki jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 12.11.2016 o 18:54, mucha-192 napisał:

witam,

mam problem z działaniem samo-wyciszania i samo-odciszania telefonu. Wszedłem w smart conect i udało mi się usunąć nie działającą funkcję. gdy chciałem dodać to samo od nowa to wyskakuje "proces com.android.settings został zatrzymany" przywracałem telefon do fabrycznych ale nic to nie dało i nadal wyskakuje ten sam błąd.

Mam czystego androida 6.0 bez roota 

Ma ktoś pomysł jak to naprawić/ rozwiązać bez zbytniego grzebania w telefonie?

Prosze o przywrocenie z telefonu dzwiekow jakie byly

dodana zawartość

Przywrocenie dzwiekow telefonu jakie byly

Edytowane przez Magdalena Krolikowska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi