Skocz do zawartości
ginger

Powerbank Fast Charge / Quick Charge

Rekomendowane odpowiedzi

Ara-
    19 godzin temu, Chudybws napisał:

1. Ładowanie 5V 1V 30tyś mAh trwało by z 24h jak nie więcej. Po komentarzach można wnioskować że ma +/- 10000 mAh.
    2&3 Brak podanego natężenia wyjściowego, pewnie 1A- ładowanie S7e będzie trwało 6-7h. Co do ładowania i pojemności to to samo co 1.

Lepiej kup coś firmowego, np tanie i dobre xiaomi. Wersję 20000mah (realna pojemność +/+13tyś) kupisz w Polsce za +/- 200zł a w Chinach +/-120zł. Ja właśnie czekam na swojego z Chin.

Nie do końca przeczytałeś te oferty chyba. W każdej jest informacja że 1xgniazdo-1A i 1xgniazdo-2A.

Ale zastanowie się nad tym Xiaomi

Edytowane przez Ara-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chudybws

@Ara- pokaż mi gdzie bo jakoś tylko w tym 1 za 230zł widzę że napięcie wyjściowe 5V 1A/2A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ara-

@Chudybws

AD.3 - rzeczywiście nie ma - widziałem prawdopodobnie w innej aukcji tego samego modelu.

AD.2 - http://allegro.pl/power-bank-30000-mah-2xusb-lcd-ladowarka-powerbank-i6827352523.html

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Artur35
    Nie cytujemy w całości bezpośrednio poprzedzającego posta (pkt 4.6 Regulaminu). Wystarczy użyć @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szejset

Sam osobiście korzystam z "TP-Link TL-PB10400 10400mAh 2xUSB 5V/2A" i rzeczywiście posiada szybkie ładowanie a również 2 razy naładuję swojego edga do pełna i coś tam w nim jeszcze zostaje (nigdy nie zjechałem go do przysłowiowego zera i nigdy nie ładowałem telefonu od 0% więc trudno mi się wypowiedzieć ile dokładnie pojemności ma) lecz posiada TP-Link jeden minus, bardzo długo się ładuje :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ara- nie zastanawiaj się. Bierz Xiaomi 20000 mAh 2GEN. Realnie masz 12700 mAh do wykorzystania i posiada szybkie ładowanie. Sprawdzone i przetestowane. Polecam.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasi17

Witajcie, ja szukam takiego Power Banka, który chociaż 1 raz do pełna naładuje. Nie musi być mega szybki jak ładowarka. Ale jak naładuje w 2-3h do pełna to będzie dobrze. 

Co polecacie? Tak za około 50-60zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pasi17 budżet skromny, jak na Power Bank. W takich pieniądzach to chyba ROMOSS byłby nie najgorszy. Ten producent robi PB z dobrą wydajnością. Sławny Sailing 5 PB11 13000mAh miał wydajność 94%/66% (naładowanie/rozładowanie), co jest genialnym wynikiem. Nie znam testów Solo 3 6000mAh, ale powinien być równie dobry i jest stosunkowo tani. Ewentualnie rozważ powiększenie budżetu.

http://allegro.pl/bateria-power-bank-romoss-xiaomi-redmi-mi4-i6886142967.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karven

Używa ktoś?
    ADATA AP20000D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Karven nie lepiej coś z szybkim ładowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi