Skocz do zawartości
bartekc00

rom [ROM][H811/H815][7.0-7.1][OFFICIAL] CyanogenMod 14.0/14.1

Rekomendowane odpowiedzi

@Ganjax Dokładnie tak samo zrobiłem i nie dało się zaktualizować nawet po manualnym przejściu do recovery.

Tak innej beczki, u Ciebie też wywala błąd kiedy próbujesz zmienić blokadę ekranu? 

Edit
    Dobra już wiem co robiłem nie tak. Wgrywałem po prostu z 5.0, a nie v20d i wyżej, jak to jest podane w opisie.

Edit2

Jednak to nic nie pomogło

Screenshot_20161210-145905.png

Edytowane przez banarana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Z CM 13 zaktualizowało mi do CM 14 z poziomu aktualizacji nie przez twrp z pliku zip.Wszysto fajnie i pięknie. Po wgraniu gapps-ów dla wersji andka 7 mam zdublowane zegar kalendarz i kalkulator. Kalendarz wywala błędy. Jak i czy można to odinstalować. Zastanawiam się nad resetem ale po tym trzeba na nowo instalować wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miede

Patrzę, patrzę, oglądam i .....jestem w szoku: czy ten "nugat" jest do kitu, czy jeszcze za wcześnie na modyfikacje? Jak niewielu (?) instaluje, to co on nowego wnosi?, czym zachęca do instalacji? Nie warto? Czy trzeba poczekać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z tego romu i jedyny problem z jakim się spotkałem to stockowa aplikacja aparatu otóż nie działa kamera tylna.Zdjęcia można robić normalnie lecz podczas próby nagrywania kamerą niby zaczyna liczyć czas nagrywania i po 1 sekundzie przerywa i nie zapisuje nagrania.Ma ktoś jakiś pomysł co do tego ?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja również mam problem z camera nagrywanie dlatego zainstalowałem footej camera i nagrywa tylko nie wiem czy jakość jest ok bo to jest osobiste odczucie tylko...

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Oficjalnie CM nie ma. Teraz mamy Lineage OS. Na stronce lineageosrom.com pobrałem plik zip. Ku mojemy zdziwieniu po zainstalowaniu pliku przez TWRP smartfon uruchomił się z logo CM i ogólnie jest CM w informacjach o telefonie. 

Nadal nie działa nagrywanie kamerką. Nie mogłem wczoraj zapłacić przez NFC. Ogólnie kicha. Nie jestem zadowolony. 

Edytowane przez Camulos
    korekta literówek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taki problem a dokładniej gdy chce wgrać Lineage OD to wyświetla mi ciągle ten blad. ROOT jest z tego co mi mówił brat (jego telefon).

Spoiler

48be81be8aca91c5cdf3cc3020e753b8.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Do zamknięcia okazało się że to urządzenie to h811 wstałem od niego soft i działa lafnie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Jeżeli problem jest aktualny, to próbujesz wgrać system do złego urządzenia. Zobacz linijkę z E3004.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Szczęśliwy (jak na razie) użytkownik LineageOS 14.1 - działa nagrywanie z poziomu Google Camera w 4k ;)

Pytanie mam. Na stocku nie musiałem włączać danych GSM aby MMSy się wysyłały i odbierały automatycznie natomiast tutaj jak danych nie włączę to mi MMSa nie wyśle. Da się zrobić aby to działało tak jak na stocku?

Dodam jeszcze, że przy wysyłaniu MMSa ze stocka dane się nie włączały - wygląda na to jakby telefon odpalał inny typ połączenia po sieci komórkowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

W jaki sposób włączyć/wyłączyć/sprawdzić status Fast Dormancy na LOS? Niestety ale wraz ze zmianą stocka na LOS zniknęło menu serwisowe LG na którym do tej pory można to było ustawić/sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi