Skocz do zawartości
bartekc00

rom [ROM][H811/H815][7.0-7.1][OFFICIAL] CyanogenMod 14.0/14.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oficjalnie CM nie ma. Teraz mamy Lineage OS. Na stronce lineageosrom.com pobrałem plik zip. Ku mojemy zdziwieniu po zainstalowaniu pliku przez TWRP smartfon uruchomił się z logo CM i ogólnie jest CM w informacjach o telefonie. 
    Nadal nie działa nagrywanie kamerką. Nie mogłem wczoraj zapłacić przez NFC. Ogólnie kicha. Nie jestem zadowolony. 

Płatności NFC nie są wspierane dla urządzeń rotowanych z wygranym nie oficjalnym romem. Mam tu na myśli Google Pay

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Korzystam z ładowarki Fast Charge (Aukey). Ładując G4 na stocku miałem komunikat "Szybkie ładowanie". Teraz przy LOS mam komunikat "Wolne ładowanie" jednak sam smartfon ładuje się dalej szybko. Czy ktoś ma podobny problem?

Edytowane przez .andy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 11.07.2017 o 18:37, bluemindtom napisał:

Płatności NFC nie są wspierane dla urządzeń rotowanych z wygranym nie oficjalnym romem. Mam tu na myśli Google Pay

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Może to już nie ważne ale na CM 13 płatności przez NFC działały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o Android Pay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Chyba chodzi o roota a nie o samego nieoficjalnego ROMa. Google w swoich usługach ma funkcje do jego wykrywania i jeżeli dana aplikacja z tego korzysta to może odmówić działania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

Chyba po to jest Magisk? Podobnie mam u siebie na LineageOS. W Magisk Hide mam zaznaczone IKO i płatności NFC są bezproblemowe;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, ogólnie to mam pytanie odnośnie tego LineageOS, mam wgraną najnowszą wersję tego systemu ale zauważyłem że telefon na nim szybciej się nagrzewa oraz bateria jakby szybciej padała... Wy też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Czyżby budowanie oficjalnych paczek LOS dla G4 zostało wstrzymane ze względu na ciągnący się brak wsparcia dla szyfrowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie, bo trzeci raz już próbuję i nic z tego. Zainstalowałem LOS'a przez TWRP bez problemu z najnowszego, stockowego MM'a. Coś jednak pomieszałem i chciałem zainstalować jeszcze raz. Ostatecznie wyszło na to, że wróciłem do stockowego 6.0 zainstalowanego przez LG Bridge i teraz nie mogę na nowo zainstalować LineageOS. Pasek postępu zatrzymuje się na ~90% z komunikatem ''Patching system image unconditionally''. Co robić? Robię wszystko tak, jak za pierwszym razem, kiedy ''poszło''.

Edytowane przez Tomasz Pusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi