Skocz do zawartości
pepa81

Ciemniejsze powiadomienie diody led po zmianie romu

Rekomendowane odpowiedzi

pepa81

Witam,pytanie czy jest jakiś mod zwiekszający jasność powiadomienia diody led?Mam teraz NoName a przedtem Optimusa i wydaje mi się że dioda dużo mocniej mrugała.Mam także porownanie z KitKatem żony na takim samym telefonie,aż razi w oczy, a u mnie tak jakby za mgłą.Może w plikach systemowych można coś pozmieniać.Jeżeli ktoś wie to prosze o rozwiązanie problemu,lub jakiś link do np.moda.Pozdro

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pepa81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

Czy nikt nie jest w stanie pomóc?Ta dioda mruga o połowę słabiej niż na kitkacie.Jakieś sugestie co by można było zmienić?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprawdopodobniej tylko ROM .

Nie słyszałem o tym aby można było kontrolować jasność diody LED.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

No ok.bede chyba wracał do kitkata gdyż ta dioda jest ważną opcją dla mnie,a czy ktoś zauważył u siebie taką zmianę?

Dodana zawartość 

Panowie,więc przed chwilą wróciłem z NoName do KitKata i dioda to bajka,aż razi w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

Witam,panowie dzisiaj wyrzuciłem sobie Google Edition 1.5 i problem powrócił tzn.dioda blado świeci.Na KitKacie było ok.Nie wiem dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Problem leży ewidentnie po Twojej stronie, ponieważ obecnie siedzę na GE1.5 i dioda działa tak samo jak i na stocku. Tak samo też działała na romach AOSP i innych romach opartych o stock. Jeżeli na KK działa tak jak trzeba i jest dla Ciebie bardzo ważna, to pozostaje Ci tylko siedzieć na KK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

To jeżeli problem jest po mojej stronie i u innych jest bez zmian,to co ja robię źle?? Przy instalacji zrobiłem pełny wipe(tzn to co jest w zakładce advanced vipe bez storage czy jakos tak).Dajcie jakąś wskazówke,fajnie by było jak by działało normalnie.

Edytowane przez pepa81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

Dziś zrobiłem reset do ustawień fabrycznych,nadal bez zmian.Czy w pamięci telefonu powinno się wszystko skasowac? U mnie wszystko pozostało...Może coś z ogólnym czyszczeniem i robi zament...

Wrzuciłem Cloudy 3.3 i dalej ta dioda jest ciemna,może robię z igły widły o głupią diodę,jednak coś jest nie tak.

Edytowane przez pepa81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@pepa81 Jeśli chcesz sprawdzić czy led będzie świecił mocniej po resecie to zalecam pełny wipe w twrp czyli w opcji advanced zaznaczasz wszystko > wipe.
    Przed tym sprawdź czy telefon jest widoczny w TWRP aby wrzucić na niego rom do pamięci po jej wykasowaniu.
    Czyli podłącz telefon w trybie recovery > klick reboot do recovery i komputer powinien go widzieć jako dysk zewnętrzny.

Daj znać czy problem z jasnością led nadal występuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepa81

Czyli podłączam tel do kompa,i reboot do recovery,jezeli komp wykryne telefon jako dysk to zaznaczam wszystkie 5 opcji w wipe,wrzucam do fona paczke zip.i instal?dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi