Skocz do zawartości
pepa81

Ciemniejsze powiadomienie diody led po zmianie romu

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

@pepa81 Nie. Reboot do recovery > podłącz kabel > reboot do recovery z poziomu twrp. Komp powinien wykryć tel.
Spotkałem się z opcją że świeciła się połowa tylnej lecz nigdy słabo przednia bądź tylna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepa81
Napisano (edytowane)

@Daniel. zrobiłem,komp wykrywa tel jako internal storage,czyli ok.wstawiam zdj.do porównania.Telefon na białym tle to mój,drugi od żony.Oba to LG G2.Kolor diody ten sam-zielony

20170214_203044.jpg

20170214_203204.jpg

dodana zawartość

Czyli teraz jeżeli komp wykrywa fona,można zrobi full wipe łącznie ze storage,wrzucam paczke zip.i instaluję. Jast to bezpieczne?Jeżeli nie zawsze to nie bedę ryzykował.

Edytowane przez Daniel.
Grafikę wrzucamy w " spoiler "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

@pepa81 Tak bezpieczne. Teraz pytanie czy instalowałeś wszystko na stock rom 5.0.2? Na stock jest prawidłowo? Jesli jest też słaba to niestety.
Mimo wszystko:
Zmiana bazy z poziomu samego TWRP może choć nie musi mieć wpływ na diodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepa81

@Daniel. Krew mnie za chwilę zaleje,zrobiłem jak kazałeś,full wipe,pózniej wgrałem Google Edition,jednak dioda bez zmian,nadal blada.Dobra,przechodzę na stocka kitkat poprzez kdz. i znowu znany problem,staje na 2%,próbowałem zmianę kabli,różne wejścia usb. Nie wiem co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

@pepa81 Musiałbyś sprawdzić na stock LP nie na KK ponieważ GoogleEdition jest oparty na Lollipop'ie. Czyli możesz wgrać stock z poziomu twrp do pobrania tu. Sprawdzisz LED na tym.
https://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-stock-30d-flashable-zip-t3070383

Jeśli będziesz chciał wrócić do stock z pliku .kdz to zapraszam do tego wątku nie robiąc offtop'a tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepa81

@Daniel. Ok,stock się sciąga (D80230d) czy robic full wipe razem ze storage,czy nie jest to potrzebne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

@pepa81full  bez internat storage. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepa81

@Daniel. Na stocku lollipop bez zmian,jak patrze na powiadomienie żony to mnie coś ściska...

dodana zawartość

A więc wrzuciłem szybko google edition i w nosie mam całą diodę.Odpuszczam,nie będę ryzykował  z fixem na 2%.Może kiedyś...

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie podpowiedzi i porady.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepa81

Przed chwilą wrzuciłem JB przez plik TOT i pózniej KK z KDZ i teraz dioda to bajka.Pozdrawiam

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety, dioda na lollipopie to porażka. jak ktoś zna rozwiązanie, żeby na lolku było tak jak na KK to byloby super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi