Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Rebot

LG F60 inifnite loop w resetowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Rebot

Witam serdecznie drogich użytkowników... od przedwczoraj mój telefon zachowywał się dziwnie resetował się co chwilkę sam oraz gdy już chwilkę podziałał nie mogłem skorzystać z żadnej funkcji systemowej ( tj wysłanie sms'a telefon)

Działały tylko i wyłącznie wszystkie aplikacje pochodzące z po za CORE telefonu fejsbuczki nie fejsbuczki a wszystko co systemowe nawet wejście w ustawienia kończyło się szybkim resetem.

No to lurkowanie na android.com.pl czas zacząć... przeszukałem dużą ilość threadów tutaj i wniosek padł > hard reset kombinacją power>vol down> power - tak też zrobiłem

Wszystko ładnie pięknie telefon wszedł w tryb recovery czy chcesz zresetować> tak > napewno?>tak > no to resetujemy > usuwanie starego i recover  no i tu pojawił się kolejny problem

mianowicie po zresetowaniu telefonu po tej akcji on naprawdę stara się włączyć i na tym się kończy.

Włącza się > ekran główny tzn ( LG powered by android ) na sekundę mignie mi ekran od pulpitu telefonu widzę stan bateri oraz przycisk home iiiiiiiiiiiiiiii telefon znów się resetuje...

Drodzy koledzy co teraz? Nie mogę wejść w tryb download za pomocą home> vol up a mam już przygotowanego lolipopka 5.0 .. cóż czynić? 

Pozdrawiam serdecznie 

Rebot 

EDIT - PCet też go nie widzi gdy podpinam go kablem... Panowie help bo zaraz coś autentycznie rozwale :D

Edytowane przez Rebot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba wgrać od nowa system. W download mod wchodzi się na wyłączonym telefonie przytrzymując Vol Up i wpinając kabel USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rebot

@Up

Właśnie nie mogę tego zrobić... zaraz ukradnę od sąsiada telefon nagram filmik i wrzucę jak to wygląda bo może nie dokładnie opisałem. 

edit : 

Spoiler

Edytowane przez krzychy
    Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub korzystamy z opcji @Wspomnij. Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem :/ mecze sie z nim od dwóch dni mam nadzieje ze to ostatni telefon z androidem którego mam ://

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rebot

Mati możesz napisać coś więcej? Czym problem się objawia? Jak się zaczeło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Rebot

Jest to klasyczny bootloop.

Jak nie pomoże wgranie systemu na nowo, to pozostaje tylko serwis. 

Możliwe uszkodzenie płyty głównej. 

Jak masz na gwarancji to wysyłaj przez LG Express.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rebot

Czy ktoś jest w stanie pi razy oko stwierdzić ile taka naprawa wyniesie? 

Edytowane przez krzychy
    Usunięta zbędna treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda jakbyś trzymał przycisk Power, a nie można. Tryb download wchodzi od razu. Dosłownie mrugnie ci logo LG i uruchamia się tryb download. Dla pewności wyjmij  i wsadź baterie przed całym zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to znaczy wyskoczył mi bład ze ekran głowny zostałzatrzymany prze te cholerne aktualizacje niepotrzebnych i aplikacji i wtedy wyciągnąłem  baterie i kaplica kaputt telefon nie reaguje na żadne kombinacje a ja kpodłacze to kompa to komp go widzi ale jest jakis problem ze sterownikiem

Edytowane przez krzychy
    Usunięty pusty cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rebot

Dobra Panowie po dwóch dniach walki udało mi się wejść w download mode <3 co dalej ratujcie <3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi