Skocz do zawartości
grzechotek

S6 Edge - luźna dyskusja, wrażenia i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy S6 Edge można obsłużyć jedna ręka tak jak to było w Galaxy S5 ? Ciężko mi jest dostać kciukiem do tego menu z góry by włączyć np. internet. 

Edytowane przez Gwozdek
    Po połączeniu tematów o podobnej charakterystyce, poprawiam tytuł na bardziej zrozumiały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marwol

Ja daje rade bez problemu. Min dlatego edge wygrał z Note :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4k

Ciut gorzej ja S4, podobnie jak S5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy S6 Edge można obsłużyć jedna ręka tak jak to było w Galaxy S5 ? Ciężko mi jest dostać kciukiem do tego menu z góry by włączyć np. internet. 

Można. Ustawienia>Wyświetlacz>Obsługa jedną ręką i tam sobie ustawisz jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja daje rade bez problemu. Min dlatego edge wygrał z Note :)

Może masz większą dłoń lub palce dłuższe. Albo inaczej trzymasz telefon, ja tak trzymam że opieram go o mały palec bo tak mi wygodnie i ławt dostęp do czytnika linii "palcowych".

To ja mam jakąś inną wersje S6 bo nie mam tego w opcjach.

post-237033-0-04898300-1451637409_thumb.png

Edytowane przez nemcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki.. Mój błąd, zapomniałem się że mam custom rom i to w dodatku port z Edge+. U mnie to wygląda tak:

29eb411f1ab3d0639d917bc0f4dd1412.jpg

ee7ae4aba6b8f9120e09efa84e14dd37.jpg

Edytowane przez driverone
    grafiki dajemy w spoiler !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger1

Witam, niedawno stałem się posiadaczem tego cacka, mam kilka luźnych pytań, kiedyś oglądając filmy o s4/s5 widziałem że te telefony, tej serii czyli S mają takie bajery jak przewijanie przeglądarki wzrokiem, zatrzymywanie odtwarzacza gdy przestaje się na niego patrzyć, przerzucanie piosenek gestem dłoni i temu podobne lub delikatne powiększanie zdjęć w galerii ( taki podgląd )  bez dotykania wyświetlacza jak by wyczuwał zbliżający się palec, szukałem tego w swojej s6 ale niczego takiego nie znalazłem, czy s6 tego nie posiada ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się że samsung zrezygnował z rozwiązań które były używane przez garstkę osob. Mało tego, te opcje działały dosyć pokracznie. Część ich jest w Ustawienia > Zaawansowane funkcje. Reszty brak

Wystukałem na Galaxy S6

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger1

Rozumiem... nie powiem że mi to było szalenie potrzebne ale chciałem się tym pobawić, zapewne przy tych funkcjach bateria była bardziej obciążona ale troszkę się zawiodłem że w modelach niżej dawali takie opcje a w nowszych już ich nie ma, pasek krawędziowy też mnie lekko zawiódł ale od strony oprogramowania, jest to strasznie ubogie... a coś co wydaje się warte sprawdzenia niestety jest płatne, no cóż... W każdym razie dziękuje za szybką odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie widać po ekranie krawędziowym że samsung na siłę szukał dla niego zastosowania. Bo to że jest bardzo atrakcyjny wizualnie to wiadomo. Ale niestety nic poza tym. Dlatego wybrałem wersję płaską

Wystukałem na Galaxy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi