Skocz do zawartości
grzechotek

S6 Edge - luźna dyskusja, wrażenia i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

KMPB

Muszę potwierdzić opinie o "takim sobie" czytniku linii papilarnych. Robiłem kilka razy podejście do tematu i za każdym razem kończyło się to rezygnacją z tej opcji.Po "nauczeniu" przez chwilę działało, ale po kilkunastu minutach wzorzec jakby "się psuł" i coraz rzadziej odblokowywanie palcem działało. Nie pomagało wprowadzenie jako wzorca 2x, a nawet 3x tego samego palca. W rezultacie zarzuciłem ten pomysł.

Inna sprawa, że w konsulacie amerykańskim też mieli spore problemy z odciskami moich palców. Może to taki prywatny feler? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaolad

Dziwne u mnie czytnik działa rewelacyjnie, tylko przyłożę palec i odblokowany. Tel. kupiony w polskim sklepie. Jedynie faktycznie bateria mogła być trochę mocniejsza, ale ogólnie to jestem mega zadowolony.

Edytowane przez Artur35
    Na forum, nie używamy Caps Lock (zdań i całych wyrazów pisanych dużymi literami).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w czym rzecz. Miałem już bodaj 5 telefonów z czytnikami i ten niestety zajmuję ostatnią pozycję razem z galaxy alpha. Podobny % udanych prób odblokowania. Z niewyjaśnionych przyczyn najdroższe telefony wypadają w tym temacie u mnie najsłabiej :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy warto wykładać na ten tel 2000zł (bo tyle kosztuje w samsungu) w 2017 roku? Bo tel jest już dwuletni. Czy może w tej cenie coś lepszego znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

@wojtekk5

Zależy, co preferujesz? Urządzenie prawie dwuletnie, ale specyfikacją rażąco nie odbiega od tegorocznych flagowców, Dziś w technologiach mobilnych dużo się  nie zmienia. Kilka lat temu dwuletni telefon byłby już technologicznym złomem. Dziś jest inaczej.

Możesz pomyśleć jeszcze o SGS7Edge lub flat. Posiada IP68 oraz slot na kartę pamięci i nieco lepszy procesor. 

Edytowane przez Artur35
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem zwykłego s6 i bateria to była padaka. Czy w EDGE jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Votius

@Fireproof Bateria to nadal padaka ale można zrobić zabieg i wymienić baterię z S7 Edge do S6 Edge, różnica jest duża SOT z 2.5H podnosi się do 4-5H :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kms22

Właśnie wpadła u mnie aktualizacja

970e164774f69b70d23c7f04039befcc.jpg

Naskrobane z S6 Edge za pomocą Tapatalka

Edytowane przez kms22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KMPB

Też zainstalowałem aktualizację, ale prócz poprawek bezpieczeństwa na 1 czerwca nie zauważyłem żadnych zmian. Ktoś jest bardziej spostrzegawczy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi