Skocz do zawartości
grzechotek

S6 Edge - luźna dyskusja, wrażenia i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Linkyop

@foger1
    Czy Twój Edge ma Androida 5.1.1? Przecież w 6.0.1 jest PEŁNO funkcji Edge

Poza tym, nie ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger1

Przepraszam, proszę przenieść temat do odpowiedniego działu, mam androida 6, co do nakładek krawędziowych nie ma ich wiele, większość bezużyteczna, mam tylko tą o ramie, kompas i pogodę, przydało by się fb darmowy/ messenger i coś do informacji gdzie można wybrać serwis z którego chcemy otrzymywać powiadomienia lub coś takiego bo po co mi CNN ?

dodana zawartość

Fajna by była nakładka np messengera gdzie efekt świetlny otrzymanej wiadomości był by taki sam jak przy powiadomieniach związanych z dzwonieniem, w każdym razie można opracować więcej takich nakładek i zrobić z nich coś naprawdę fajnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@foger1

Posłuchaj wiele bajerow mozna zrobić i nawet są zrobione, ale nie na stockowym romie.

W wiekszości maja rózne bajery custom romy, ale tu potrzebny jest root telefonu, a nie każdy chce rootowac.

CNN masz bo podejrzewam, że telefon twój jest z brytyjskiej dystrybucji lub z csc BTU.

Co do nakładek krawedziowych to przecież mozesz sobie cos usunac i dołozyc czy to FB czy messenger.

Druga sprawa wchodzisz sobie do ekranu krawedzi - panele krawedziowe - klikasz pobierz i mozesz zakupić jest tego sporo.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger1

Telefon miałem kupiony w RtvEuroAgd, muszę to jeszcze wszystko ogarnąć ale mam też pytanie odnośnie aparatu a dokładnie funkcji zwolnienia obrazu, po ustawieniu trybu " powolny ruch "  wszystko fajnie wygląda ale gdy kliknę nagrywanie to obraz jak by hmm tracił na jakości, tracił szczegółowość, z filmów na yt kręconych s6 w trybie spowolnienia obraz wygląda bardziej ostro... dla czego tak się dzieje ?

Takie rootowanie daje coś fajnego ? ciężko to zrobić ? są jakieś minusy takiego zabiegu ? a jakie plusy ? mam rozumieć że takich paneli bocznych za free jest więcej na rootowany tel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@foger1

Co do roota to poprostu tracisz gwarancje jakbys chciał oddac sprzet do naprawy, poniewaz nabija flagę Knox.

Paneli bocznych za free po zrootowaniu to nie będziesz miał więcej.

Co do nagrywanych filmów to spróbuj w ustawieniach aparatu wyłaczyc stabilizacje wideo i wtedy sprawdź jak bedzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger1

Z tego co się orientuje przy filmach slow motion czyli w spowolnieniu takie funkcje jak stabilizacja, hdr itd nie działają, porównałem filmy slow motion z Ajfonem 6, jabłko ma filmy bardziej szczegółowe ale samsung ma żywsze kolory i czarniejszą czerń mimo wszystko filmy slow motion samsunga są gorsze... :o dziwne że film w rozdzielczości 1280na720 są takie hmm ziarniste i niewyraźne, tzn nie ma tragedii ale bez rewelacji... :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten telefon dostał już andka 7.0? A jak nie, to czy go dostanie?
    Drugie pytanie czy ma ten telefon funkcje z s7 czyli display always?
    Tap to wake ma tak?
    Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
    Tapnięte z L830

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

S6 Edge jeszcze nie dostał Androida 7.0, ale z pewnością go dostanie ... kiedy, ciężko dokładnie przewidzieć.

Ten model nie ma fabryczne AOD. Można coś podobnego wgrać ze sklepu Google.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy warto brać S6edge 32GB używanego kupionego przez 1 właściciela w grudniu 2015 roku z Playa. Po wymianie serwisowej tylnych plecków. Wiec pisze ze jak nowy. Za 1350 plus 17 zl za przesyłkę pobraniową. Warto?
    Tapnięte z L830

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@basia86222

Wydaje mi się że nie warto, na alledrogo masz szansę kupić nowy od operatora za 1600-1700 zł i pełna gwarancja,

a tutaj niestety już praktycznie po gwarancji. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi