Skocz do zawartości
Chakalaka777

Odzyskiwanie danych z telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Przenosilem dzis zdjęcia i filmy z dysku na kartę pamięci w moim sgs3 i nagle wyskoczył błąd. Usunąłem niekompletne foldery z karty pamięci ale okazało się że na dysku już ich nie ma czyli nie mam ich w ogóle, ani na karcie, ani w pamięci telefonu. Próbowałem programu Dr. Fone ale nie chcę działać (nie mam pojęcia czemu). Nie robiłem żadnego wipe'u ani nic podobnego. Istnieje jakaś możliwość żebym odzyskał te zdjęcia i filmy? Jakaś aplikacja w telefonie lub na pc-ta? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

30 minut temu, Chakalaka777 napisał:

Przenosilem dzis zdjęcia i filmy z dysku na kartę pamięci w moim sgs3

W necie pełno jest programów do odzyskiwania danych, a jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną S3, to bez roota się nie obędzie, ale Ty przenosiłeś z dysku zewnętrznego na kartę pamięci, wiec pamięć wewnętrzna fona nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że jest dużo tych programów ale większość z nich nie znajdują tych plików. Albo pokazują mi zdjęcia których nie usunąłem. Szukam czegoś typu "cofnięcie urządzenia w czasie" jak na Windows 7. Jeżeli nie ma czegoś takiego to poleć mi cokolwiek byle mi pomogło. I mam roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

Na skasowane pliki, to tylko odzyskiwanie danych, a telefonu tu nie ma co mieszać, bo nie wrzucałeś na jego pamięć wewnętrzną, tylko kartę SD. Cofnięcie, to tylko w przypadku systemu w kompie, no może cos jest jeszcze, o czym nie mam pojęcia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dr. Fone? gorzej wybrać nie mogłeś... to cudo nabiło mi flagę na moim sgs5 bo ta apka sama próbuje zrobić roota... jak chcesz odzyskać z jakiegoś dysku czy karty to najlepszy chyba jest testdisk... informatyk u mnie w firmie zawsze tym odzyskuje i ja też kilka razy się nim wspomogłem i zawsze dał radę

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Chakalaka777

Przenosiłeś z dysku na k.sd - skończone z błędami.

Odzyskiwać możesz tylko z dysku - jest mnóstwo programów. Wspomniany TD, recuva itd.

Z k.sd - tymi samymi w czytniku.

Dr fone mozna używać do p.wewnętrznej fona - wymaga root.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dr. Fone nie okazał sie byc taki tragiczny bo odzyskalem z niego zdjęcia. Tylko ze uzyskalem prawie 5000 plików ale wszystkie usunięte zdjęcia tam znalazłem. Teraz czeka mnie tylko usuwanie powtórek i miniaturek :D temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc!

//Muszczu - na forum wątków nie zamykamy, mogą się przydać w przyszłości innym.

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam program do odzyskiwania danych lecz nie widzi mi telefonu jak ustawić aby telefon w pc był widoczny jako USB lub SD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Nie ma takiej opcji, żebyś widział pamięć wewnętrzną telefonu jako USB. To dało się zrobić w czasach androida 2. Później miałem przeskok na andka 4, gdzie to już przestało działać za sprawą google, bo powodowało problemy z danymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc macie koledzy jakiś pomysł ma to aby przeskanowano telefon i odzyskać zdjęcia i filmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi