Skocz do zawartości
dejwo9797

LG G2, Nexus 5... Do 600zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój aktualny S4 się posypał więc pora kupic coś innego. Zastanawiam się nad zakupem (nie jestem miliarderem) dlatego też na telefon chce wydać max 600 zł ale przy tym chce coś dobrego. 
    A więc w moje zainteresowania wpadł LG G2 , Nexus 5 od LG no i "opcjonalnie" SONY Z2 (troche ciężko znaleźć do 550zł). 
    Pytanie do was, ktory z tych telefonów możecie polecić bo używacie bądź używaliście ?

Telefon do użytku codziennego. Ma dzwonić, szybko pracować, działać. Fb msg snap itp chciałbym żeby bez problemu śmigały. Telefon też no nie ukrywajmy ale androida to minimum 5.1 żeby obsłużył. Pare gier pewnie się na nim znajdzie. A no i lubie strzelić jakąś fote to telefon zawodzić i tu nie może. Czekam na propozycję.
    Za trafne wypowiedzi bedzie browar :P
    A i nie wykluczam innych propozycji o ile będą się mieściły w budżecie przeze mnie wyznaczonym :D

Edytowane przez Muszczu
    Łączę wymagania z pierwszym postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@dejwo9797

Napisz jeszcze czego oczekujesz od telefonu. Po prostu,do czego będziesz go używał. 

Z wymienionych przez Ciebie,najlepszym wyborem będzie Sony Xperia Z2. Posiada najmocniejszy SoC, najwięcej ramu(aż 3gb) i jest najlepiej wyposażony (z wymienionych przez Ciebie). Posiada slot na karty SD , ktorego nie mają oba smartfony od LG. Ponadto Z2 ma bardzo dobry akumulator.

Nie myślałeś o następcy S4, czyli S5? Posiada bardzo dobry wyswietlacz, wydajny SoC Snapdragon 801, 2gb ramu oraz bardzo dobry aparat.

A może HTC One M8?

Edytowane przez bladeno1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Assar

LG G2 mogę z czystym sumieniem polecić. Używałem 3 lata i to naprawdę udany telefon. Ale szukaj wersji 32 GB bo 16 to jednak po pewnym czasie za mało. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

Autorze znasz się na nieoficjalnym oprogramowaniu? Bo z Nexusem 5 mógłbyś trochę poszaleć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niee, nie zagłebiam się w tematy . Dla mnie telefon jak jest zrobiony i jest dobrze zrobiony to ma działać. Po co mi własna ingerencja w coś co jest dobre i działa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Po co? Bo mówimy o trzyletnich starociach, które już jakiś czas temu straciły swój blask. Uważaj na telefony regenerowane bo wśród tych modeli jest ich zatrzęsienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@penguino No niestety ale Bogiem kasy nie jestem i musze sie zadowolić czymś co nie jest "nówka" czy pierwszej młodości . W takim razie skoro nie LG G2 czy googlowski Nexus 5 to co polecisz w pułapie do 550 zł (50 zł wliczam kuriera)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

Nexusa 5 można Ci polecić bez żadnej ingerencji w system (czysty Android od Google robi robotę). Jednak musisz pogodzić się z tym, że nie będziesz w stanie skorzystać najnowszego oprogramowania oficjalnego. Nexus 5 ma gorszą baterię od LG G2, ale jeśli nie chcesz ingerować w system to ja chyba wybrałbym kompromis i spróbował z Nexusem. A nóż widelec kiedyś będziesz się nudzić i spróbujesz z nowym systemem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

A może xiaomi Redmi 3S?
    Tegoroczny telefon, zapewnione długie wsparcie. Snapdragon 430, duża bateria 4000mAh.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    1 godzinę temu, raven989 napisał:

Nexusa 5 można Ci polecić bez żadnej ingerencji w system (czysty Android od Google robi robotę). Jednak musisz pogodzić się z tym, że nie będziesz w stanie skorzystać najnowszego oprogramowania oficjalnego. Nexus 5 ma gorszą baterię od LG G2, ale jeśli nie chcesz ingerować w system to ja chyba wybrałbym kompromis i spróbował z Nexusem. A nóż widelec kiedyś będziesz się nudzić i spróbujesz z nowym systemem ;)

Nexus 5 baterię ma wręcz fatalną, podobnie jak aparat. A i czysty Android to w sporej mierze mit, do tego wsparcie już się zakończyło ponad rok temu.

@dejwo9797 Chodziło mi o sens instalowania innych wersji oprogramowania. Właśnie dlatego, że wymieniane telefony mają już swoje lata instalacja jakiegoś Cyanogenmoda ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi