Skocz do zawartości
leon9953

dialler uruchomienie wyszukawnia miejsc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

mam pytanie otóż kiedyś jeszcze za czasów N4 czasami  przydawała mi się funkcja wyszukiwania numerów (firm,restauracji itd.) z poziomu dialler.

Teraz jakby jest nieaktywna albo działa jakoś inaczej

Stąd pytanie jak do niej dotrzeć (uruchomić ją)

Edytowane przez Muszczu
Oznaczam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włącz lokalizację, w pasku wyszukiwanie wystarczy potem wpisać np. Nazwę pizzeri.

Edytowane przez Lawstorant
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ahh zapomniałem że nowa wersja ma permisje i trzeba nadać dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jordi

Permisja? Można jaśniej jak to włączyć? Właśnie kiedyś na N4 jak dzwoniłem pod nieznany numner do wyświetliło mi jego dane ades itp. z neta (o ile byl wpisany w google maps) plus po rozmowie mogłem odrazu ustawić jako cel podróży. Jak to włączyć w 5X? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kliknij ikonę wyszukiwania w dialerze pojawi ci się informacja zezwól aplikacji telefon na dostęp do lokalizacji czy coś takiego,

a jeśli chcesz sprawdzić jakie aplikację mają do czego dostęp (Permisje)  Ustawienia -> Aplikacje i tam w każdej aplikacji masz coś takiego jak uprawnienia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jordi Permisja (archaizm) - dawniej o pozwoleniu, przyzwoleniu, zezwoleniu, szczególnie na zaprzestanie pełnienia jakichś obowiązków

Też jakoś mi to słowo nie pasowało

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi