Skocz do zawartości
DawiXX

Huawei P8 Lite update C432B580

Rekomendowane odpowiedzi

DawiXX

Chciałbym zainstalować B580 (Najnowsza Europejska wersja) mając obecnie B890 Rrevolution.

Mogę prosić o link co zrobić by dało radę zainstalować te B580 ? Bo jakoś nie umiem znaleźć.

Edytowane przez Aleksandra
    Modyfikacja nieregulaminowego tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W twrp full wipe, emui recovery plik na sd, albo po wipe flash przed fastboot plików. :v

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze huawei pojawiłą się nowa aktualizacja oznaczona numerkiem C432B580, poniżej link:

update.zip

nie miałem możliwości jeszcze tego sprawdzić, telefon też nie wykazuje żadnej aktywności co do aktualizacji.

może znajdzie się ktoś chętny żeby sprawdzić

Pozdrawiam

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Działa równie dobrze co B574. Różnice są kosmetyczne, wg. mnie nie warte wydawania aż nowej wersji.

dodana zawartość

Oto changelog:

W tej aktualizacji usunięto pewne problemy ze zgodnością, zoptymalizowano jakość połączeń głosowych i poprawiono bezpieczeństwo systemu dzięki poprawkom zabezpieczeń Google. [Poprawki] Poprawiono zgodność z platformą Orange Cash. Usunięto błąd powodujący nieprawidłowe wyświetlanie elementów interfejsu użytkownika. Usunięto błąd uniemożliwiający równoczesne odbieranie wiadomości w aplikacji WhatsApp. [Optymalizacje] Poprawiono stabilność połączeń w różnych sieciach. Zwiększono bezpieczeństwo systemu dzięki poprawkom zabezpieczeń Google. [Komentarze do aktualizacji] 1. W razie jakichkolwiek problemów z aktualizacją prosimy o kontakt ze wsparciem technicznym Huawei lub z lokalnym punktem serwisowym. 2. Ta aktualizacja nie powoduje usunięcia danych użytkownika, ale mimo to przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię zapasową ważnych danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

Ja bym sflashował boot.img, cust.img, system.img i recovery.im przez fastboot z poprzedniego stockowego softu jaki miałeś a potem metodą Huaweia (np. 3 przyciski) zaktualizował do B580.

Wysłane z mojego Huawei P8 lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczy stock recovery i odpowiednia wersja update.app w dload.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DawiXX

@kacpelucha Twój sposób jest bardzo prosty.
    To idę szukać stock recovery i wgrywać B580 z nadzieją, że będzie trzymać baterię jak trzeba... a nie jak Rrevolution B890...

dodana zawartość

A jeszcze, przed wgrywaniem nowego softu i wgraniem recovery stockowego trzeba zrobic full wipe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DawiXX

Ja to pobieram i zainstaluję jak mi się uda... wrócić do stock recovery, full wipe i wtedy instalka tego B580 ? Ciekawe czy roota wtedy da się zrobić czy coś utrudnili.

BTW soft jest czysty czy jakiś brand jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DawiXX

Chciałem zainstalować B580, ale to jeszcze nie jest sprawdzone do końca wiec chciałem pobrać jakiś najnowszy na Europę tylko jaki... ?

Huawei_P8 Lite_Firmware_ALE-L21_Andriod 6.0_EMUI 4.0_C432B564_CEE&Nordic European_Channel-Others_Dual.zip 
    HUAWEI_P8 Lite_Firmware_ALE-L21_Android 6.0_EMUI 4.0_C09B577.zip 
    HUAWEI_P8 Lite_Firmware_ALE-L21_Android 6.0_EMUI 4.0_C22B577.zip 
    Huawei_P8 Lite_Firmware_ALE-L21_Andriod 6.0_EMUI4.0_C432B560_Poland_Channel-Others.zip 

??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Człowieku, przestań tworzyć setki tematów z jednym pytaniem. Poczytaj dokładnie forum. Oznaczenia i kodowania tych softów wałkowane było x razy.

C432 oznacza brak brandu, region EU...
    Parzysta liczba po B to wersja dual sim, z kolei nieparzysta to single sim. Wyjątek od tej reguły stanowią C09B577 i C22B577.

Najnowszy C432B580 (niebrandowany) - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v65045/f1/full/update.zip

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi