Skocz do zawartości
xRevcio

rom [Custom ROM] MIUI 6 Na Lunę [4.4.4]

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos ogarniaj jbarta to mozna by wybebeszyc miui polska  wyjac paczke jezykowa wrzucic do tego romu i powinno smigac ;) troche roboty z tym jest ale do zrobienia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, czy bedzie moze jakis fix do GPS, poniewaz totalnie nie lapie. Poza tym ROM chodzi plynnie I zapowiada sie elegancko

Edit: Problem rozwiazal sie sam, wystarczylo w ustawieniach wlaczyc i wylaczyc GPS, a nie w belce powiadomien

Edit 2: Mam kolejny problem, tym razem z dostepem do internetu Aero2. Jesli wlaczam pakiet danych to caly czas jest sygnal EDGE i tylko kilka razy udalo mnie sie polaczyc z internetem. Macie moze jakies propozycje rozwiazania problemu?

Edit 3: kartę z której chcemy korzystać z pakietu danych wystarczy przełożyć do slotu SIM1

Edytowane przez TommyNT
    Solved

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 25.06.2017 o 13:33, TommyNT napisał:

Czesc, czy bedzie moze jakis fix do GPS, poniewaz totalnie nie lapie. Poza tym ROM chodzi plynnie I zapowiada sie elegancko

Edit: Problem rozwiazal sie sam, wystarczylo w ustawieniach wlaczyc i wylaczyc GPS, a nie w belce powiadomien

Edit 2: Mam kolejny problem, tym razem z dostepem do internetu Aero2. Jesli wlaczam pakiet danych to caly czas jest sygnal EDGE i tylko kilka razy udalo mnie sie polaczyc z internetem. Macie moze jakies propozycje rozwiazania problemu?

Edit 3: kartę z której chcemy korzystać z pakietu danych wystarczy przełożyć do slotu SIM1

"Problem" z danymi pakietowymi pojawiał się u mnie już na stocku więc go nie uwzględniałem, ale chyba tylko ja tak miałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi