Skocz do zawartości
lezka1991

Nie mogę wejść w tryb fastboot, czy można wymusić wygranie romu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam xperie m5

Mój problem polega na tym ze za zadne skarby nie mogę wejść w tryb fastboot mode po nacisnieciu VOL- + USB.

Wszystkie sterowniki sa okej, kabel tez sprawdzony, bootloader odblokowany.

Myślę, że wina stoi po stronie telefonu, ponieważ póki działał po zainstalowaniu ulepszenia aparatu(MOD), przestał się łączyć z komputerem.

Po podłączeniu traktował telefon jakby go nie było. Zero reakcji ze strony telefonu jak i komputera. 

Teraz mam oto pytanie: Czy da rade wymusić wgranie flasha, boot partytion lub coś w tym stylu, żeby postawić go na nogi??

Mam obeznanie w telefonach i ich modyfikacji bo juz dużo ich postawiłem na nogi i modowałem, niestety z tym modelem mam prolem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Edytowane przez lezka1991
    Doprecyzowałem temat. W nazwie tematu nie używamy słowa problem. Usunąłem prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Fastbot uruchamia się za pomocą vol+

Próbowałeś naprawy w Xperia Companion? 

Wszystkie sterowniki masz zainstalowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Ale po co tryb fastboot, jak softa wrzuca sie przez flashmode. Jak ma odblokowany bootloader, to nie wiem czy pc companion pomoze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

faktycznie przy ubl może być problem z PCC, ale autor pyta o fastbot, a pisze o flashmode. 

@lezka1991

możesz sprecyzować jaki tryb chcesz?  bo w Twoim temacie jest sprzeczne info. 

a jeżeli chodzi o wgranie softa to instalujesz flashtool i wrzucasz nim soft w trybie flashmode 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o flash mode. Mam zbrickowany telefon. Po podlaczeniu pod kabel usb wyswietla sie aby ladowanie telefonu i nie widzi go zaden komputer. Probowalem juz na paru kablach i komputerach. Nic nie dalo. Dlatego chcialbym sie dowiedziec co moze byc przyczyna? Boot partition czy cos innego ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Jesli laduje, to boot powinien byc ok. Stery do flashmode i fastboot masz zainstalowane? Napewno podpinasz wyłączony telefon pod flashtoola z wcisnietym vol down? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi