Skocz do zawartości
Artok

Alternatywa dla pakietu Smart M w Heyah

Rekomendowane odpowiedzi

Artok

Cześć,

jako, że T-Mobile/Heyah wkurzyło mnie po raz drugi (i ostatni) postanowiłem, że zmienię sieć. Szukam więc alternatywy dla obecnej oferty (oczywiście na kartę). Czego potrzebuję:

1. Internetu przynajmniej 2GB
    2. Minimum 150 SMS do wszystkich sieci. 

Generalnie miło by było, gdyby nie była specjalnie droższa od tego co teraz mam (14,99). Powiedzmy do 25 zł miesięczne. Czy dostanę coś lepszego?

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matisi

Witam, proponuję kilka ofert:

1. Plush na kartę - pakiet 3 GB i nielimtowane SMSy za 15 zł. Przez pierwsze 3 miesiące 50% taniej za przeniesienie numeru.

2. Orange Free na kartę - pakiet 2 GB i nielimitowane SMSy za 15 zł (+bonus internetowy z doładowania)

3. Play na kartę - pakiet 2 GB za 9 zł  oraz Formuła SMS za 7 zł (Link do oferty, bo jest ukryta) W sumie 16 zł, a do tego Stan Darmowy w Play. Ale na początku zużywasz bonus za rejestrację, który możesz przedłużyć kodami z nakrętek, pakietem internetowym lub doładowaniem przez FB.

4. Virgin Mobile - pakiet #PEŁENLUZ za 19 zł (5 GB, nielimitowane SMSy i rozmowy do Play oraz 100 min do wszystkich) Przez pierwsze 2 miesiące otrzymasz zwrot 50% wartości na konto.

5. Mobile Vikings - Viking 19 (2 GB, nielimitowane SMSy/MMSy, rozmowy do Play oraz 19 zł na koncie)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

@matisi

Wielkie dzięki za to zestawienie. Virgin wygląda super :) Nawet się chyba bardziej opłaca od pakietu sutego w a2mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi