Skocz do zawartości
Degnerix

Note 2 nie daje żadnych oznak życia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Posiadam nota 2 nigdy nie bylo z nim problemów, i nagle wyłączył się i nie pokazuje żadnych oznak życia, pod ładowarką się nie łąduje, dioda się nie świeci, komputer go nie widzi, nie włącza się. Czy dało by się to naprawić ? Czy raczej już całkowicie padł ?

Edytowane przez Muszczu
Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3] + usuwam zbędny prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Degnerix sprawdź na innej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obojętnie z jakiego telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bladeno1

@Degnerix

Najlepiej takiej baterii, aby pasowała do Twojego telefonu kolego :) Moja rada. Idź do jakiegoś komisu GSM. Powiedz, że chcesz kupic akumulator dla Note2. Miejmy nadzieję że będzie na stanie. Jednak przed kupnem chcesz sprawdzić czy działa. Włożysz akumulator i sprawdzisz. Oczywiście jak telefon dalej nie będzie działał, to nie kupisz nowej baterii...

Jeżeli po włożeniu akumulatora, telefon dalej nie będzie "dawał" żadnych oznak "życia" ,to zapewne  płyta główna do wymiany.

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba to nic nie da, dotknelem inna bateria styków i 0 reakcji, ale zrobie tak jak mówiłeś.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bladeno1

@Degnerix

Wydaje się że masz problem z płytą główną. Spróbuj jednak zrobic tak, jak Tobie napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Degnerix pasują baterie z innych samsungów. Jeżeli to nic nie da to raczej nic nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
zostawiłem telefon(samsung galaxy note 2 GT-N7100) w samochodzie na ok. 4h (od ok. 12:00-16:00), gdy wróciłem do auta mrugała dioda powiadomienia, ale nie mogłem odblokować telefonu -  nie reagował, zostawiłem go na noc do ładowania, lecza nadal nie da się włączyć. Proszę o pomoc gdyż nie wiem co dalej robić, da się to jakoś naprawić w domowych warunkach czy trzeba nieść do serwisu -  telefon nie ma gwarancji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bladeno1

@wojtas1478

Możesz wejść w tryb Recovery Mode i Download Mode w telefonie? 

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bladeno1
Niestety telefon nie reaguje i nie mogę wejść w tryb Recovery mode, tak samo jak nie mogę go włączyć :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi