Skocz do zawartości
Degnerix

Note 2 nie daje żadnych oznak życia.

Rekomendowane odpowiedzi

@Bogdan65
Dzięki za ten pomysł :)
Właśnie odebrałem telefon z servisu powiedzieli mi, że nic da się zrobić z telefonem nie można się skomunikować w żaden sposób - niestety :( . No nic, pozostaje teraz poobserwuję jakieś oferty na ten model w sieci może uda mi się znaleźć sprawny egzemplarz z płytą główną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wojtas1478 było już w tym wątku, że masz prawdopodobnie płytę do wymiany. Tylko wymiana na używkę jest opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się do tematu, jestem w identycznej sytuacji co autor, na 99% padła płyta główna. Mam pytanie: czy istnieje jakikolwiek sposób, aby odzyskać dane z pamięci telefonu lub chociaż ich część?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lemefeaver oczywiście. Są spore szanse na odzyskanie danych. Wystarczy udać się do miejsca gdzie się tym zajmują, zapłacić od kilkuset do kilku tyś zł i problem rozwiązany. W domu sam nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć. mam swojego nota prawie 6 lat, na początku działał spoko, potem coraz wolniej i wolniej, od ok 3 lat pracował na romie ressurection. ostatnio musiałem ładować baterię co 4h wiec postanowiłem kupić nową. wybór padł na green cella, bo taką też mam baterię w laptopie i spisuje się świetnie. Wczoraj kupiłem baterię, naładowałem ją, tel chodził cały dzień, o dziwo 100 razy szybciej niż na starej baterii. na noc jak codziennie podłączyłem pod ładowarkę, rano nie zadzwonił budzik, migała dioda od powiadomień, ale tel nie reagował na nic, wyjąłem baterię, wsadziłem i stoi na logo galaxy note 2. 

robiłem czyszczenie cache i wipe z poziomu recovery, wgrywałem nowe systemy- nic to nie dało. odinem też nie poszło + mam problemy ze sterownikami usb. po wejściu w recovery wyskakuje informacja "can't open /cache/recovery/log android". Niestety oryginalną baterię oddałem do recyklingu. 

czy to może oznaczać spaloną płytę główną? to raczej nie przypadek, że przez 6 lat wszystko było ok a po wymianie baterii od razu trup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pafelek na początek wyklucz baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, że baterię można wykluczyć, skoro wchodzi w recovery, bootload'a, nawet jak wgrałem roma z agani instalerem to przez instaler normalnie wszytsko przeszło, zaczęła się instalacja romu, i w momencie czyszczenia cache była chwila zawieszki, i potem od nowa stał na ekranie strtowym. W pon złożę reklamacje na baterię, zobaczymy co powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pafelek spróbuj wgrać najnowszy STOCK i pokaz screen z Odina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więc wygląda to tak: 
OqoHZLC.png 

image.png.816fec64752c2488271de8af980e3f53.png

Edytowane przez pafelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi