Skocz do zawartości
Valdomino

Kruger-Matz Live - dziwne powiadomienie na ekranie blokady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich Androidowców>

Mam taki problem: na ekranie mojego smartfona Kruger&Matz pokazało mi się powiadomienie o instalowaniu "kobieta-polski" i nic więcej o tym nie wiem. Ani w aplikacjach, ani w innych zakamarkach telefonu. Nie daje się to otworzyć, nic nie daje się z tym zrobić, jest sobie znaczek (trójką z wykrzyknikiem) i w podpisie jest "waiting for network" Czy ktoś mi podpowie co z tym niechcianym fantem zrobić? Tym bardziej że mam wrażenie (nie bardzo wiem jak to sprawdzić) że ciągłe "usiłowanie" zainstalowania kradnie mi prąd! Aha, kiedy wyłączyłem pobieranie ikonka zniknęła ale z kolei nic nie mogłem zaistalować. Nic z tego nie rozumiem i to mnie irytuje!! Proszę o pomoc.

Valdomino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Valdomino

Język i..., Zamiana tekstu na mowę, możesz ustawić/usunąć/pobrać.

Jest to pakiet językowy dla syntezatora mowy w fonie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Weteran, bardzo dziękuję za podpowiedź. Ale i tak nie mogę sobie poradzić, wiesz, ja jestem "prawdziwy" weteran, nie wszystko ogarniam. Możesz mi podpowiedzieć jak to cholerstwo wyłączyć? Wchodzę w "język,klawiatura,głos" potem "przetwarzanie tekstu na mowę" którego nie zamierzam używać, więc jak to wyłączyć?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Valdomino

Wchodzę w "język,klawiatura,głos" potem "przetwarzanie tekstu na mowę" 

Zębatka ⚙, ustawienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 20.11.2016 o 22:53, Valdomino napisał:

Witam Weteran, bardzo dziękuję za podpowiedź. Ale i tak nie mogę sobie poradzić, wiesz, ja jestem "prawdziwy" weteran, nie wszystko ogarniam. Możesz mi podpowiedzieć jak to cholerstwo wyłączyć? Wchodzę w "język,klawiatura,głos" potem "przetwarzanie tekstu na mowę" którego nie zamierzam używać, więc jak to wyłączyć?

Pozdrawiam.

To nie Ty masz tego używać, tylko system. To jest usługa systemowa, która odpowiada za to, żeby mówiła, abyś nie musiał czytać. Dzięki temu masz zegarynkę albo komunikaty głosowe w nawigacji samochodowej.

To, co system chce pobrać, to po prostu aktualizacja modelu mowy. Nic strasznego - podłącz się do wifi, niech sobie pobierze i spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi