Skocz do zawartości
NightNex

Aktualizacja Androida 4.4.2 w G3 LS990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość dziwny problem, mianowicie kilka tygodni temu zamówiłem LG G3 32GB 3GB Ram ze strony UltraGsm.pl i niestety nie przeczytałem że, telefon jest z Singapuru. Telefon przyszedł imei się zgadza ale nie można zaktualizować telefonu w żaden sposób tzn z tych łatwiejszych. Okazuje się że telefon ma zrobionego Roota. Po sprawdzeniu w recovery jest wersja na USA a w ustawieniach telefonu i pod baterią na naklejce jest na europe. Wersja jaką pokazuje recovery to  KVT49L.LS990ZV4 a wersja na ustawieniach to KVT49L.D85510m. I teraz nie wiem co robić, nie wiem jak zaktualizować telefon jaką wersje ściągnąć. Jest to dla mnie dziwne i szokujące. Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać mój problem proszę o pomoc

Edytowane przez krzychy
    Usunięty błędny prefix. Zmieniłem tytuł tematu, był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asharah

Niezłego masz składaka :D
    Oddałabym jeśli zakup na odległość do 14 dni.
    Jak to jest, żs wydając nie 5zł żal jest ci przeczytać ofertę co zajmuje max 3 minuty?
    Taki telefon Bóg wie z ilu jest poskładany, Singapur, naklejka UE, soft USA. Grubo.
    Szokujące jest to, że nie czytasz co kupujesz.

Wytapane z S7 EDGE gold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź sobie na strone którą podałem telefon niby jest w 100% oryginalny czytałem uważnie. Po imei nie ma nic takiego skąd jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NightNex No to na co czekasz? Rób zwrot, tym bardziej, że model telefonu nie zgadza się z opisem ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

A tak nawiasem mówiąc to czytając opinie ludzi oszukanych przez ten niby sklep, ludzi którzy wogóle nie dostali kupionych telefonów to wątpie że zwrot i odzyskanie pieniędzy sie uda.

G3 + Fulmics 6.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol nawet w FAQ napisali, ze telefon z Azji leci xD

1) Dlaczego towary wysyłane są z zagranicy? 

- Niestety producenci znanych marek telefonów prowadzą taką politykę, że gdy wypuszczane są ich najnowsze urządzenia, poprzednie modele automatycznie nie są już produkowane i znikają bardzo szybko z półek. Jeżeli wyprzedadzą się stany magazynowe sklepów nowe partie starszych modeli już nigdy nie nadchodzą.  Jednak modele, które nie są już dostępne  w Polsce czy EU są możliwe do nabycia na rynkach Azjatyckich gdyż tam "zatowarowanie"jest dużo większe niż u nas. Zdecydowana większość naszych klientów to ludzie, którzy przywiązali się do swojego starego telefonu i chcą mieć taki sam ale nie są w stanie go już nabyć w żadnym ze sklepów bądź jego cena jest bardzo wygórowana pomimo upływu lat.

PS. chyba Ci sie nie uda nic wywalczyć...firma krzak zarejestrowana w Hong Kongu xD w regulaminie sklepu jest informacja o tym:

§ 1 Definicje

1. Biuro Sprzedawcy – Vitamedia Limited Company rm 18A 27/F ho comm ctr. 2-16 fayuen st mongkok, kln, hong kong

Edytowane przez maxellxl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi