Skocz do zawartości
patrikos23

tutorial Root na telefonach Xiaomi z romem xiaomi.eu

Rekomendowane odpowiedzi

JakubZ.

Mam to samo z Redmi Note 5A. SMS przychodzi, a po wpisaniu ten sam komunikat co wyżej. Próbowałem przez przeglądarkę, po wifi, po mobilnych itd. ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też ip Chanel oto używałem ale.nic SMS dostajlem i wpisałem i tak jak widać kod jest klikam dalej lipa teraz już nawet kodów nie dostaje na 5 telefonach próbowałem całą noc i nic na 5 przeglądarkach i nic Firefox, google ,opera , i jakieś japońskie szity i nic help kupiłem tego xaomi mi6 i lipa mam mi5 zrotoana ale ona była kupiona 2 lata temu z alliexpres 

dodana zawartość

Kuźwa mam dosyć nawet mój kolega technolog wymieka lol . Proszę help panowie zapłacę tylko wescie mi powieście jak to zrobiliście mam mi6 24 h w tym 20 h siedziałem na kompie -_+ 

dodana zawartość

Przepraszam iż wyzywam ale zrozumcie mnie 11 h na kompie patrzałem na ten błąd z screena próbując chyba wszystkiego czego mogłem i nic wiecie jak to jest nasz nowy telefon a tu lipa xD i co mi zostało tego mi6 włożyłem w podelko a używam mi 5 bo wiecie że xomi bez rota jest poprostu beznadziejny tel ma mocne bebechy i nic więcej Apart dni p9. Light robi lepsze foty mojej żony i nawet GTA SA nie mogę zainstalować bo w Google Play 40 zł chcą a bez certyfikatów nic nie zrobię bez rota jedyny plus i to mega to 2 pożądane i dobre jakościowo głośniki 

Proszę o pomoc dam nawet dostęp do konta mądrej osobie by to zrobiła robiłem na sieciowe z telefonu , na wifi, na UPC, na alfa net,i Play , plus, i cały czas to samo .

Nie mam już mocy 

A panowie przeglądałem fora i serio ponad 70% użytkowników ma ten problem ale nikt nie wie co i jak . Jeśli ktoś to objaśni i zrobi to naprawdę zrobi ogromny krok dla xomi w Polsce xD 

Edytowane przez Błażej Płachciński
    Prośba o zrobienie wątku od a do z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Wygląda, że błąd leży po stronie Xiaomi.

Trzeba poczekać lub kontakt z pomcą techn.

@up

& Up

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłbyś drogi kolego spróbować z mojego konta zrobić u siebie widzę że ty masz tu + 100 do skilla 

dodana zawartość

Hahaha Po 23 h męczarni skilla + 200 do wytrzymałości

Tak dla pewności teraz czekać na tak albo nie ?

Screenshot_2018-01-19-17-54-53-538_com.android.browser.png

dodana zawartość

2 godziny temu, JakubZ. napisał:

Mam to samo z Redmi Note 5A. SMS przychodzi, a po wpisaniu ten sam komunikat co wyżej. Próbowałem przez przeglądarkę, po wifi, po mobilnych itd. ma ktoś pomysł jak to rozwiązać

Część drogi kolego udało mi się jak zdjęcie niżej . Wyłączyłem modem na 5 minut z prądu tel. Dałem w trybie samolot . Ustawiłem w filefox opcje w zawansowanych = proxy bez podawania i wszedłem na stronę miu i resztę z instrukcją i działa jak u ciebie pójdzie proszę napisz pozdrawiam czekam teraz w spokoju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie poszło za drugim razem poprzez TunnelBearVPN Hongkong. Musiał być jakiś błąd. Pozostało czekać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam ten temat i szukam odpowiedzi  na moje pytanie :Mi6 odblokowany BL- ma ktoś sprawdzony tandem SuperSu+Xposed? Zastanawiam się nad Magisk ale w repozytorium modułów nie widzę czegoś podobnie działającego jak:Greene, Miui Tweaks , xMiui i App Settings. Opcja ukrycia roota nie jest mi niezbędna dlatego wystarczy SuperSU  no chyba że Magisk posiada takowe moduły. Jestem na etapie wyboru sposobu na roota na Mi6 miui9 i szukam sprawdzonego SuperSU i  Xposed. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po "zabawach"  z Magisk i niby wszystko dobrze root jest, SafetyNet  na zielono (i tak mi nie potrzebne" ale żaden Xposed nie funguje (nie działa?) Wgrywałem różne wersje i z każdą jest to samo- po restarcie zawiesza się białym logo Mi i na dole otwarta kłódki z podpisem Unlocked (a tak przy okazji jak długo może trwać taki rozruch? )  Po próbie wgrania ostatniego pliku pomogło tylko odinstalować Magiska. Chyba trzeba przeprosić  się z SuperSU tylko tam też nie mogłem znaleźć działającego Xposed na Mi6 Miui9 v9.2.2.0 v7.1.1 Global Stable NCAMIEK mógłby ktoś podzielić się takowym sprawdzonym Xposed ? Pozdrawiam . 

Edytowane przez valdimar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Xposed możesz próbować

Moduł Magisk - M.Manager - pobieranie

Lub

Xposed dla Miui - 2 posty wyżej.

Wersja - sdk 25 jest dla 7.1.

@valdimar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ja coś robię nie tak,ale po sprawdzeniu działania Magiska  za pomocą TWRP lub Magisk Managera instalowałem do tej pory te wersje Xposed;
    xposed-v87-sdk25-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-based-on-PurifyOS-release-20170821.zip

xposed-v88.1-sdk25-arm64-MIUI9-by-Psy_Man.zip

xposed-v88.2-sdk25-arm64.zip

xposed-v89-sdk25-arm64.zip

xposed_miui_edition_v88_7.1.1.zip

W ich przypadku  zakończyło to się fiaskiem - po restarcie zawiesiło się na białym logo Mi i wystarczyło odinstalowanie przez TWRP plikiem uninstaller.
    Gorzej było z plikiem z Magisk Managera ten z dopiskiem systemless (SDK 25) bo jak pisałem problem dotyczy Mi6 Miui9 v7.1.1 9.2.2.0 Global Stable- po instalacji i restarcie znowu zawiecha i pomogło tylko odinstalowanie Magiska też pikiem uninstall przez TWRP(jednak dobrze podczas tych "zabaw" mieć na wszelki wypadek parę plików w pamięci wewnętrznej)
    Jak to w końcu jest inni właściciele Mi6 piszą że im działa a ja dalej błądzę.
    Szukałem odpowiedzi ale w większości są to fora anglojęzyczne a nie jest on moją mocną stroną i po przetłumaczeniu przez Googla wychodzą "kwiatki" w rodzaju Kali jeść Kali pić:36_1_42:.Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi