Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - szkło / folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Kejpi

Mocolo GlassPanels PREMIUM TEMPERED GLASS link do aukcji allegro

NIE POLECAM!
1. Palcuje się strasznie przecierając tą szmatką z alkoholem pozostawia wręcz aż matowe ślady, a co dopiero odciski. gorszego palcowania nie widziałem ani na foliach ani na szybach.

2. na ekranie jest plama takie fale jak robi np benzyna wylana do wody inaczej nie potrafię tego opisać - mam nadzieje że zginie to chodź wątpię bo chyba klej jest tylko na obrzeżach, a szkło ma odstęp od szkła ekranu.
3. delikatnie zasłania ekran ale jak dla mnie jest to lepsze niż folie 3mk które kończą się dużo za wcześnie tutaj to pokrycie jest dużo mniejsze i tego nie widać nie przyglądając się przy montażu.

4. okienko na napis Hawei ma duże przesuniecie 
DNO!

P_20170324_113622.jpg

P_20170324_121414.jpg

Edytowane przez Natan
Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie szkło hartowane polecacie?  Tak żeby zakrywało większość wyświetlacza i nie odchodziła po bokach? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy gdzieś można kupić szkło hartowane na obiektyw aparatu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wwlsqad

Szkła z racji grubości raczej nie ale ja mam folie była dodana do szkła Nikill'a. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, czy jest gdzieś dostępne szkło na obiektyw aparatu ? Mam Mate'a od dwóch miesięcy i już widzę dwie rysy. Na allegro nie mogę znależć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest może jakąś folia na ekran która nie odstaje na bokach? Kupiłem z 5 sztuk i wszystkie są do bani. Chciałem ojcu na Mate 9 założyć i lipa. Może ktoś coś sensownego polecić?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy polecicie jakies naprawde dobre szkło dopasowane do Mate 9 ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o folie to mogę polecić tylko te s Saturna które sami wycinają i nakładają. Co prawda kosztuje 69 zł ale mam ją od miesiąca i muszę powiedzieć że nawet lepsza od fabrycznej.
Prawda jest taka że zagięć nie obejmuje ale cały płaski ekran tak i tyle mi wystarczy. Wymiarowo dla lepszego zobrazowania to tak samo jak fabryczna folia.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy szkło Nillkin też odstaje na bokach w Mate 9 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też szukam folii która w miarę pokrywa wyświetlacz, kupiłem 3mk ale to porażka jakaś o obu stronach ekranu margines jakieś 4mm jest za mała mogli spokojnie zrobić szerszą...

Wystarczy taka, która zakryje sam wyświetlacz żeby dochodziła do czarnych ramek jak oryginalna...

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi