Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - etui

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobne odczucia jak@marcin060992. U mnie nic nie trzeszczy i watpie zeby w jakis magiczny sposob powstaly rysy na telefonie. Co innego ze to etui sie rysuje dosc latwo i na plastiku widac juz przerysowania, mimo ze na telefon uwazam. Zobacze jak przyjdzie etui z chin. Wtedy potwierdze, ale poki co trzymam w tym oemowym.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja poczekam parę dni jak się pojawi w wolnej sprzedaży i aż będzie na stronie Huawei. Ciekawe czy będzie coś ciekawego do kupienia.
    A znając życie etui z Chin będzie szło 3 tyg. A do tego czasu się już coś ciekawego też może pojawić u nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wwlsqad

Z chin 30 dni raczej tak ale z Amazon,de teoretycznie ma być u mnie 5 grudnia (kurier DHL) zobaczymy co przyjdzie.

Z chin też idzie ... na allegro widziałem 2 oferty ale wysyłka do 10 dni czyli zapewne z Amazon.de lub innego typu strony + prowizja sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które mają założone etui które było w zestawie, czy u was też ono jest lekko luźne. U mnie telefon jakby delikatnie w tym etui "latał"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przylega bardzo dobrze. Nic nie hałasuje nie trzeszczy. O ruchach nie ma mowy

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Peanut

U mnie też bardzo mocno się trzyma, nie ma mowy o żadnych luzach. Jednak mimo wszystko wolę nie ryzykować i z niego nie korzystam.

Przecież i obudowy i ta osłonka są robione maszynowo, więc spasowanie powinno być wszędzie takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze było to że jak ktoś zamawiał swój telefon na x-kom to była promocja -50 % na szkła i folie. a ciekawe kiedy by było do odebrania, telefon odbierasz później a szkło kiedy? za 3 tyg? bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@marcin060992 dlatego ta promocja :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzieliście pancerne w miarę etui na nasz mate 9?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się do pytania, czy ktoś już może widział, wie gdzie kupić jakieś firmowe etui do mate9, najlepiej huawei albo coś pokroju Spigen. Po raz pierwszy spotykam się z czymś takim, że telefon już jest na rynku a nie ma etui. Przeważnie używałem Samsungów i tu etui można było zawsze zamówić jeszcze przed premierą telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi