Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - wątek zakupowy, zbiór najciekawszych ofert, ceny

Rekomendowane odpowiedzi

A aparat względem op3t?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz poczekać. Dopiero w najbliższy weekend coś pstryknę

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufon73
Mieszkam w UK. Zakupu dokonałem 30go grudnia. Na telefon czekałem 5 dni więc biorąc pod uwagę wolne dni, to była expressowa przesyłka. Sprzedawca ma telefony w magazynie w Manchester. Telefon dostałem z oryginalną angielską ładowarką no i pełną gwarancją. Jakby co, to mogę podać namiary na sprzedawcę.

... z 1+3 T - 128 GB ...

Wiesz co, już kupie jak będę w Polsce. Wolę oryginalna gwarancję (powinna obowiązywać w UK jak już łaskawie dadzą go do sprzedaży). Także dzięki :)

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reverpl

Witam. Ktoś może miał stycznośc z tym sprzedawcą? http://allegro.pl/huawei-mate-9-dual-sim-space-gray-4-64gb-vat-23-i6672800239.html Cena dziwnie niska. Odpisał, że ma telefony bezpośrednio od producenta i że są na polski rynek...ale nie jestem pewien. Niby 450 komentarzy pozytywnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć. W sumie nie podał czy to MHA L00 czy L29.
Ja mam model L29C636 i OTA działa bez problemu. Kilka dni temu dostałem wersję B138. Nie wiem, jak jest z tym modelem na Azję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufon73
Dnia 5.01.2017 o 05:33, czarls76 napisał:

Mieszkam w UK. Zakupu dokonałem 30go grudnia. Na telefon czekałem 5 dni więc biorąc pod uwagę wolne dni, to była expressowa przesyłka. Sprzedawca ma telefony w magazynie w Manchester. Telefon dostałem z oryginalną angielską ładowarką no i pełną gwarancją. Jakby co, to mogę podać namiary na sprzedawcę.

... z 1+3 T - 128 GB ...

jednak Cie poprosze o te namiary jakbyś mogl :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam. Ktoś może miał stycznośc z tym sprzedawcą? http://allegro.pl/huawei-mate-9-dual-sim-space-gray-4-64gb-vat-23-i6672800239.html Cena dziwnie niska. Odpisał, że ma telefony bezpośrednio od producenta i że są na polski rynek...ale nie jestem pewien. Niby 450 komentarzy pozytywnych...

Ja kupiłem od Pana Krystiana. I dla mnie było to dziwnie ale skończyło się bardzo dobrze. Z powodu opóźnienia na cle dostałem telefon z x kom a fakturę od Pana Krystiana na 2200 brutto. Także po odliczeniu VAT i podatków kupiłem za 1600. Nie wiem jak sie to opłaca i skąd bierze tel ale who cares?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
masi0
Dnia 5.01.2017 o 08:19, samson09 napisał:

A aparat względem op3t?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

mam oba, ten w m9 jest o dziwo lepszy w ciemnych zdjeciach, taki sam w zdjeciach w plenerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mobopx

@Dirtybutclean

rozumiem, że płacisz i czekasz aż to przyleci z Chin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi