Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - wątek zakupowy, zbiór najciekawszych ofert, ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czasami przeglądając różne oferty gdzie jest haczyk. Czemu ludzie po tygodniu używania są w stanie stracić na to fonie prawie 1tys zł. Np. taka aukcja http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6797755090

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm czasem też się nad tym zastanawiam, może telefony na raty, albo zniżki pracownicze ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie tylko czy wszystko z takimi telefonami w prządku :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co myślę, że w chwili obecnej można bez problemu sprawdzić numer imei więc jak jest faktura to zawsze w razie czego można reklamować. Ale na pewno trzeba dobrze sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up 
    Kupiłem mate 7 jakiś czas temu i był lekko wygięty i odkleił się wyświetlacz na dole, przy odbiorze nie było tego tego widać, dopiero na drugi dzień wieczorem zobaczyłem przez szparę o,5mm na dole że wydostaje się światło z pod wyświetlacza, sprzedawca nie chciał już przyjąć zwrotu.... :)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Daniel.
    Nie cytujemy poprzedzającego postu w całości wystarczy @up bądź opcja @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daron

W niemieckim MediaMarkt można dziś kupić Mate 9 za 444 euro co daje 1887zl.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie co sądzicie o takiej ofercie? http://allegro.pl/huawei-mate-9-64gb-szary-i6915041447.html niby wszystko ok (wystawiają faktury, mailowo dostałem odpowiedź, że telefony pochodzą z europejskiej dystrybucji i można je reklamować bezpośrednio w serwisach Huawei), ale niska cena pozostaje zagwozdką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wystawiają faktury vat23% więc raczej gwarancji nie masz, poczytaj komentarze negatywne.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie forumowicze :) . Czas już wymienić dziewczyny Note 3.Nie chce nic mniejszego niż Note, nic innego niż Samsung, ani żadnego z zaoblonymi bokami (S7 EDGE oraz Nowe S8 i S8+ odpadają).  Udało mi się ją przekonać do zmiany marki ale pozostałe wytyczne pozostają.  Chciałbym jej zakupić Huawei Mate 9 .W poście wyżej napisaliście że bez fv 23% nie będzie gwarancji. A co powiedzie na tą aukcję??
    http://allegro.pl/nowy-huawei-mate-9-space-gray-64gb-gw-24m-c-vat23-i6921740729.html

Wystawiają fakturę VAT 23%.  Czy to warto czy lepiej dołożyc te 400 i kupić w X-Kom. Teraz są za 2549.

Edytowane przez bikerSV650

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili to już bym czekał na mate 9. Prawdopodobnie ukaże się już w październiku a w sklepach na początku listopada. Więc 2 miesiące. Nie bralbym teraz mate 9 bo już jak nieboatrzef ten telefon jest rok na rynku.
    No chyba że w grę wchodzi cena urządzenia bo pliki mówią że mate 9 około 3900 ma kosztować

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi