Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - wątek zakupowy, zbiór najciekawszych ofert, ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o Mate 10. Tak tylko jest problem bo mate 10 ma byc zaokrąglony jak Mate 9 PRO. A to już nie przejdzie :) A 4000 tyś za telefon nie wydam.....lubie nowinki ale moim zdaniem z cenami już przesadzają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także warto interesować sie tamtym linkiem??? A może poczekać na premiere 10 i wtedy ceny mate 9 spadną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam koledzy mam pytanie odnośnie zakupu Huawei Mate 9 Jakie jest wasze zdanie Czy warto kupić mate 9 sklep n na przykład Sferis za cenę 2 279 Czy warto jeszcze wstrzymać się nad zakupem do czasu prezentacji nowego mate 10 Jaka jest szansa że cena make 9 spadnie po premierze 10 Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Ci się chce to możesz czekać, za pół roku będzie pewnie po 1999zł gdzieś :)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jeronimo
    nie cytujemy post poprzedzajacy odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż tyle to nie mam zamiaru czekam w styczniu kończy mi się umowa w T-Mobile która chciałem przedłużyć ale nie ma nic ciekawego szczerze to jestem nastawiony na mate9 ( mają co prawda mate 9 pro ale cena kosmos) więc czekam do 16.10.2017 na premierę mate 10 i oficjalne ceny wariantów i albo kupię coś z serii 10 albo właśnie mate 9 najlepiej na raty a abonament albo w T-Mobile albo do plusa w smartdom przeniosę...

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem u mnie we Włocławku, jest sztuka powystawowa, czyli używana:)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj jest promocja na Mate 9 w Saturnie (stacjonarnie widziałem w CH Port Łódź). Cena to 1999 zł. Zastanawiam się nad tym telefonem dla żony, bo szukamy czegoś większego niż ma obecnie (S5), ale z dobrym aparatem. Niby wszystko ok, mega aparat Leica, ale pojawiają się opinie, że w gorszym oświetleniu zrobienie ostrego zdjęcia nie jest łatwe, a nawet jak się uda to czas naświetlania jest irytująco długi. Przyznam szczerze, że to był mankament S5, który bardzo mocno mi przeszkadzał. Teraz używam S7 i kwestia aparatu w gorszym oświetleniu po prostu nie istnieje ;) Naprawdę jest tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sazem

jak dobierzesz jeszcze coś o wartości powyżej 1 zł to dostaniesz bony do Piotra i Pawła o wartości 200 zł:)

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot
    Witam,

Od wczoraj jest promocja na Mate 9 w Saturnie (stacjonarnie widziałem w CH Port Łódź). Cena to 1999 zł. Zastanawiam się nad tym telefonem dla żony, bo szukamy czegoś większego niż ma obecnie (S5), ale z dobrym aparatem. Niby wszystko ok, mega aparat Leica, ale pojawiają się opinie, że w gorszym oświetleniu zrobienie ostrego zdjęcia nie jest łatwe, a nawet jak się uda to czas naświetlania jest irytująco długi. Przyznam szczerze, że to był mankament S5, który bardzo mocno mi przeszkadzał. Teraz używam S7 i kwestia aparatu w gorszym oświetleniu po prostu nie istnieje  Naprawdę jest tak źle?
    Sam się nad nim znowu zastanawiam, bo sprzętowo bije imo S7 praktycznie w każdej kwestii. Oprócz aparatu niestety... W słabym oświetleniu (wewnątrz mieszkania) zrobić ostre zdjęcie dzieciakom to właściwie jednostkowy przypadek. Zupełnie inaczej jest w S7.
    Można oczywiście robić Mate 9 bardzo dobre zdjęcia czarno białe, ale ja jednak jak większość wolę zdjęcia kolorowe, a auto w kolorze jest mocno średnie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi