Skocz do zawartości
Gamyl

info Samsung Galaxy Tab E 9.6 3G T-561

Rekomendowane odpowiedzi

Gamyl

Witam.

W związku z faktem, iż na forum nie ma żadnych informacji na temat tego modelu oraz ogólnie mało jest informacji w sieci, pozwoliłem sobie przedmiotowy temat utworzyć.

Jakie są wasze odczucia odnośnie tego tabletu, czy jesteście zadowoleni z wydanych przez siebie pieniędzy, czy macie jakieś zastrzeżenia odnośnie tego modelu, zainstalowanego oprogramowania czy zadowala was długość pracy na baterii itd.

Ja jestem posiadaczem tego tabletu dopiero od paru dni i jak narazie uważam, że do codziennego użytku (przeglądanie sieci, obejrzenie filmu, trochę pogrania) nadaje się bez zarzutów. 
    5 giga wolnej pamięci nie powala, jednak możliwość rozszerzenia o kartę microSd daje większe pole do manewru. Jestem ciekaw jak sprzęt będzie chodził po włożeniu karty Sim i użytkowania internetu za pośrednictwem operatora komórkowego.

Jakie są wasze opinie i odczucia w związku z tym tabletem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orbek

GalaxyTab e 9.6 mam w obu wersjach (z 3G i bez) od ponad 2 lat. Nic się z nimi nie dzieje. Bardzo dobre wykonanie. Od razu po zakupie obkleiłem gorillaglass, więc zero zarysowań. Nie zamula działa jak na początku, a nie oszczędzam obu modeli. Z jednego korzysta moja kobieta. Tak się jej spodobał, że zupełnie zapomniała jak wygląda komputer XD Jedynie czego bym się przyczepił, to odwzorowanie czerni - jest zdecydowanie za mała skala i tam gdzie jest szary tablet już interpretuje go jako czarny, ale może się czepiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi