Skocz do zawartości
gruber

konsekwencje wylaczenia chrome

Rekomendowane odpowiedzi

gruber

Jakie beda skutki wylaczenia chrome (prawie w ogóle nie używam) oprocz tego , ze nie bede mial przegladarki? . Gmail, kalendarz, zdjecia, keep beda normalnie chodzic? Moze dla wielu to glupie pytanie, ale prosilbym jednak o doinformowanie, w dodatku @Positive zapodal tekst  "Chrome to samo zooouo."(kpina?) Moze chociaz bateria bedzie lepiej trzymala?

Edit: sam bym wylaczyl i sprawdzil, ale boje sie konsekwencji z ktorymi nie wiem czy bym sobie poradził.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to są inne aplikacje więc chrome nie ma z nimi nic wspólnego. A czemu chcesz go niby wyłączyć? Przecież nic to nie da skoro i tak go nie używasz. No i jak chcesz używać telefonu bez przeglądarki?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@Lawstorant Wlasnie chcialem sie dowiedziec, czy moge bez skutkow ubocznych. B. rzadko uzywam, wiec jak wylacze to moze bedzie lzej dla baterii, nie uwazasz? W razie potrzeby wlacze.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie bo to nie facebook. W tle działa tyle co nic także różnicy nie zauważysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@Lawstorant Jak tyle co nic, to go zostawie. Facebooka to sie nigdy w zyciu nawet nie dotknalem, na zadnym urzadzeniu. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wyłączone chrome, korzystam z Firefoxa. Konsekwencje są żadne, no może takie, że aplikacja nie pojawia się na liście zainstalowanych przeglądarek. No chyba, że ją włączysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@Konradzio Twoj nick to prawie moje imie, wiec Ci powiem: na samsung w ogóle nie mam chrome tylko stock, na nexus 6 mam fabryczny chrome (niezaktualizowany) bo jak wyzej napisal @Lawstorant bierze pradu tyle co nic, w razie potrzeby aktualka i jadę. Mam fioła na punkcie baterii, zainstalowalem. tylko co mi niezbedne - kilka prostych apek, co mozna to wylaczylem, wnerwiają mnie tylko jeszcze uslugi google play services - vide bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

to wyloguj sie z google , uzywaj jakiegos klijenta do poczty jak ci potrzebna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@Janko Jak wyloguj sie z google? A nie znikną kontakty, zdjecia, kalendarz, keep i niw wiem co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi