Skocz do zawartości
skoku8

rozwiązany Czy do modelu s6 edge G925A można wgrać rom od wersji G925F??

Rekomendowane odpowiedzi

skoku8

Panowie, mam trochę dziwne pytanie ale mam nadzieję, że od razu bana nie dostanę :D Czy do modelu s6 edge G925A można wgrać rom od wersji G925F?? Z tego co sie orientowałem procesory są te same więc czy to ma prawo zadziałać czy raczej ubiję w ten sposób telefon ? 

Edytowane przez Fenek
    Oznaczono jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@skoku8

Nie. G925A jest to model dla amerykanskiej sieci AT&T. Nie możesz wgrać do niego softu przeznaczonego dla modelu G925F. Możesz przez to "uceglić" telefon!

Jeżeli chcesz j.polski w telefonie to wypróbuj aplikację MoreLocale 2 (Google Play). Po drugie mozesz poszukać jakiegoś custom romu (soft nieoficjalny), który w pakiecie językowym posiada równiez j.polski. Szukaj tutaj:

http://forum.xda-developers.com/att-galaxy-s6-edge/development

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy ten rom i cała procedura krok po kroku zadziała mi w przypadku (info pokazywane w tel w programie Phone INFO)

Samsung Galaxy S6 edge model SM-G925T (właśnie T nie F) kod CSC obecnie to TMG czyli USA. Kod produktu SM-G925TZKATMB

android 6.0.1

Bardzo mi zależy na języku Polskim abym mógł w pełni korzystać z telefonu-obecnie zmiana języka jest niemożliwa ponieważ jest kilka podstawowych języków jedynie w ustawieniach dostępnych w których niema Polskiego

Proszę o POMOC czy jeśli postąpię jak wyżej krok po kroku czy będzie język Polski?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz Darek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@daras1415

Niestety ale odpowiedź brzmi - nie. Nie możesz wgrac softu przeznaczonego dla wersji europejskiej (końcówka "F"), na model w wersji amerykańskiej - G925T. Wgrywając nieodpowiednią wersję oprogramowania, możesz trwale uszkodzić telefon. Na model G925T możesz wgrać tylko i wyłącznie oprogramowanie przeznaczone dla modelu G925T!!!

Co do j.polskiego w telefonie. Spróbuj zainstalować program More Locale 2 z Google Play. Przetłumaczy on częściowo interfejs w telefonie. Możesz również poszukać jakiegoś custom romu (oprogramowanie nieoficjalne), który w pakiecie językowym, zawiera również j.polski. Szukaj tutaj:

http://forum.xda-developers.com/tmobile-galaxy-s6-edge/development

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc niemam możliwości zmiany języka w tym tl na Polski ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Nie ma na ta chwile takiej możliwosci, przeciez masz juz podane odpowiedzi, albo instalujesz  More Locale 2 , ale z tego co wiem to potrzebny jest root i zmiana jezyka jest tylko w kilkunastu procentach, albo szukasz na forum XDA jakiegos custom roma dla twojego modelu który bedzie miał wielojezyczny soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek
    Notatka Moderatora Globalnego:
    Treść notatki:

Przeniesiono z Dyskusja Ogólna do Pozostałe Samsung S6.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi