Skocz do zawartości
dawid3105

brak możliwości zmiany motywów - S6 ACTIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Telefon SAMSUNG GALAXY S6 ACTIVE - pochodzenie USA sieć AT&T - brak możliwości zmiany motywów , pobrania nowych itp. - + nie wiem jak usunąć  BRIFING ( nie mam paska który wyłącz tą funkcje )

Po wejście w ustawienie MOTYWY - klikam "theme store " lub którys z motywów który muszę pobrać "pink" lub "space" i nic się nie dzieje. jest kliknięcie i nic się nie dzieje - zero reakcji

czy mógłby mi ktoś  doradzić jak rozwiązać ten problem ?? i o co chodzi ?? 

z góry bardzo  dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie również posiadam    Samsung Galaxy S6 Active SM-G890A i mam problem z tymi motywami co bym nie robił to pobrać się nie da.    

Po zainstalowaniu takiego cuda ze strony https://apkdot.com/apk/samsung-electronics-co-ltd-3/samsung-themes/samsung-themes-2-1-36-61223/ rzekomo mogę wejść na stronę Theme Store przeglądać motywy wszystko pięknie niby nawet się pobiera i jak już kończy to pobierać wywala błąd  nieznany. Troszkę czytałem na internecie lecz rozwiązania nie znalazłem. Ktoś morze coś poradzić lub udało mu się naprawić ten niby drobny błąd z jaki się zmagam.  Wersja Androida z tego co wyczytałem z telefonu to 5.1.1 posiadam
    Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wina lezy po stronie oprogramowania. Prosze wgrac rom oryginalny. Jak kupilem ten tel to tez mi duzo opcji nie dzialalo, jedyne co bylo to w pelni polskie menu. A jak wgralem sam oprogramowanie to menu musialem spolszczyc morelocale, ale wszystko zaczelo funkcjonowac. Teraz mam wersje 7.0 oprogramowania

Spoiler

2a2f9f3a77468ed17c2725f42d702760.jpg

Wysłane z mojego SAMSUNG-SM-G890A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez maarecki
    Brak spoilerów na grafice / filmach (pkt. 4.11 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi