Skocz do zawartości
strnalik

info Podpis pod SMS wysyłanymi z Hammer AXE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam telefon Hammer Ax LTE po aktualizacji androida do 6. Nie jestem w stanie wyłączyć podpisu pod sms, które wysyłam. Podpis brzmi: "Wysłamo z myPhone AXE M LTE".

Wchodzę w ustawienia wiadomości > wiadomość tekstowa (SMS) > podpis SMS > następnie odznaczam. Niestety nic to nie daje. Nie jest możliwa również zmiana treści, ponieważ pomimo wpisania nowego tekstu w dalszym ciągu podpis brzmi tak samo. Czy ktoś poradził sobie z tym problemem? Może zmiana domyślnej aplikacji SMS na inną coś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pomogło wyłązenie. A jak nie to masz aplikacje messenger

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zyśku

Dołączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem aplikację na messengera i tyle. Nie miałem już motywacji do dalszej walki z domyślną aplikacją do wysyłania smsów. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zyśku

Ciekawe czy problem występuje u wszystkich z aktualizacją do 6.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoniłem dziś na infolinię firmy myPhone. Powiedziano mi, że problem jest znany, a programiści pracują nad jego rozwiązaniem. Trzeba śledzić ich stronę internetową lub Facebooka, gdzie ma być umieszczona informacja o dostępnej aktualizacji, dzięki której będzie można usunąć niechciany podpis pod SMS-ami. Niestety nie wiadomo kiedy to się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mockba

Ten telefon to totalna porażka! Najgorszy zakup w życiu. Ciekawe jakie jeszcze kwiatki wyjdą podczas użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym się nie zgodzę. Telefon według mnie udany, ale tylko z KitKatem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie... i na tej podstawie go kupiłem, ale w wersji 6.0 i najlepsze jest to, że po kupnie nie było problemu z podpisem, a po pierwszym serwisie jak wgrali soft to już tak ! i po drugiej reklamacji w dalszym ciągu nie potrafili tego poprawić i twierdzą, że wgrali nowy soft, a wersja jest taka sama jak była przed odesłaniem ! Zmiana aplikacji rzeczywiście pomaga, ale skoro producent dostarcza jakieś domyślne oprogramowanie to powinno ono działać... Nie wiem tylko po co piszą, że naprawili skoro jest ciągle bez zmian ! i jeszcze telefon dostałem w gorszym stanie niż oddałem... jak na chwilę obecną, to o serwisie dobrego słowa powiedzieć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważaj z tą zmianą aplikacji do SMS'ów, bo jak się zmieniło na 4.4.4, to po jakimś czasie SMS'y nie dochodziły. Diabli wiedzą czy tu nie jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi