Skocz do zawartości
j00gas

Białe plamy na wyświetlaczu - jak z gwarancją?

Rekomendowane odpowiedzi

penguino

Z tego samego powodu właśnie pożegnałem się z P8 - brak części. W zamian zaproponowano mi P9 DualSIM. Nie zamierzam wracać do P8, rozważam nad dołożeniem do P10 bo optyczna stabilizacja obrazu i dużo więcej pamięci to rzeczy nie do przecenienia (chociaż estetycznie - wygląd, wielkość - P9 wypada lepiej, gesty skanera linii papilarnych też są lepsze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam problem oddałem telefon na gwarancję z niedziałającym wyświetlaczem ( na wyświetlaczu po włączeniu widać białe plamy)

Telefon mi odesłali że płyta główna została zalana i koszt naprawy 700 zł ani mi nie spadł ani do wody nie wpadł myślę że bezpodstawnie tak twierdzą chyba że go sami zalali jest jakaś możliwość się od tego odwołać czy co robić , Jak bym go zalał to nawet bym nie odsyłał do naprawy ,,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adam-T

No cóż jak faktycznie na płycie są ślady wskazujące, że tel miał za dużo wspólnego z płynami to za cholerę z nimi nie wygrasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Wiele (jak nie wszystkie) smartfonów ma testery wilgoci wbudowane w płytę główną. Gdy jest zbyt wysoka przebarwiają się. Czasami wystarczy wysoka wilgotność otoczenia (np. przepocona kieszeń w trakcie upałów) żeby wskaźnik zmienił kolor i wskazywał zalanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Może od roku mam plamę na wyświetlaczu, która świeci na niebiesko na czarnym tle. Na białym czasem też widać jakby było jakby ciemniejsze. Takie przebarwienie. Zwlekałem z oddaniem na serwis z czystego lenistwa, ale nadeszła pora go zwrócić i mam banalne pytanie - jak zwrócić tel do serwisu? Mam zawieźć go do punktu w swoim mieście czy jakoś zamawiać kuriera przez infolinię? No i czy mam go oddawać ze wszystkimi akcesoriami w pudełku czy oddać sam telefon? Nie śmiejcie się, ale chyba tylko raz w życiu oddawałem telefon na gwarancję (sony w595 pamiętam jak dziś :D )  i było to z 8 lat temu jak nie więcej :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Dzwonisz do autoryzowanego serwisu, przyjeżdża kurier i zabiera wszystko tak, jak kupiłeś.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak mam autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu u siebie w mieście i w zasadzie 5 minut drogi to czy nie szybciej mi samemu podskoczyć i ominę wtedy kuriera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Oczywiście, że szybciej. To w takim razie po co zadajesz tu takie pytania, jak możesz podejść bezpośrednio do źródła....

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe rzeczywiście głupio zabrzmiało, ale dopiero po zadaniu pytania znalazłem ten serwis u wujka google, bo nawet nie wiedziałem, że jest ;) a też nie takie podejść, tylko będę musiał podjechać któregoś dnia po pracy, bo z plamą wcale mi się nie pali, a problemem jest, że nie mam innego telefonu i będę musiał coś kombinować, bo bez telefonu nie ma życia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

To daj znać czy uda się załatwić sprawę w ramach gwarancji :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi