Skocz do zawartości
piotrzet23

Jak sprawuje się bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak sprawuje się wam bateria w tym modelu i na jakim sofcie macie taki wynik? Chodzi mi o SOT dokładniej i co macie podłączone do telefonu. Bo ja mam Smartband i bateria około 3 godziny od 100% do 30% oczywiście SOT.

Edytowane przez mattaj86
Usunąłem prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie bez żadnych dodatków udało mi się 6 godzin mieć. Internet po lte książka jakiś Facebook średnio 4-5 godzin to nie problem

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również 6 godzin, ale korzystam z messenger lite. Normalny drenuje baterię. Facebook to samo ale FB nie używam na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dziwo u mnie bateria też się uspokoiła i co ciekawe wzrósł SOT z 3h 30 min na około 4h 30 min 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kielek

Całkiem zapomniałam wstawić screenów z spadku baterii z nocy :/ Przepraszam, że dopiero teraz, ale zajęty byłem wyjazdem do Szwajcarii. Jak widać na screenach od godziny 23 do ok 6:30 na wyłączonej transmisji, ponieważ siedzę za granicą bateria wynosiła 100 % :)

Screenshot_20170405-172851.thumb.png.e3649643a58e277202b412fb2baaca48.pngScreenshot_20170405-172905.thumb.png.980ad6e644d3b1bc2ad1809830920efb.pngScreenshot_20170405-172909.thumb.png.a5e88c9fb53895e59106838204ae4222.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie jak u Was z baterią, po ostatnich aktualizacjach? U mnie bateria potrafi zejść nawet o 60% w trakcie nocy...

Edytowane przez matejank

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wersji .65 wszystko działa jak należy na CE1. Wczoraj zainstalowałem najnowsze oprogramowanie i przez noc spadło 4% czyli tak jak zwykle przy moim użytkowaniu (WiFi i LTE włączone cały czas, synchronizacja automatyczna, itd.). Mam też wrażenie, że trochę płynniej działa, ale nie jest to znaczący wzrost, choć po ustawieniach fabrycznych możliwe, że działał by jeszcze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magsp

Od wczoraj mam już wersję... 65 CE1. Przez noc trwającą 6h spadek baterii był na poziomie 0%. Internet na noc był wyłączony. Dziś przetestuję z włączonym :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatniej aktualizacji zabezpieczeń zauważyłem spadek czasu pracy na baterii do 3h (wcześniej 3,5-4h) macie podobna sytuacje? btw orientuje się ktoś na kiedy przewidywana jest aktualizacja do oreo? może aktualizacja do oreo poprawi czas pracy na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lopez07

Stock 7.0 nie używam apek zbyt wciągających baterie typu: snapchat, insta, Messenger itp. Jakość około 35%. Bluetooth, wifi, transmisja danych, gps włączam tylko wtedy kiedy potrzebuję. Puki co chyba nie warto mi aktualizować no wiem rożne opinie słyszę o baterii na nowszych wersjach niż 7.081eee7de7b973134a4243b6c2a431243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi