Skocz do zawartości
rafi-k

Nc+ go na fulmics 4.2 nie działa - Tv na żywo buforuje się jakby w nieskończoność przy czym nie ma ruchu sieciowego

Rekomendowane odpowiedzi

rafi-k

Witajcie, jak w temacie. Nie działa mi na fulmics 4.2 nc+ go. Jedyne co mogę odtwarzac to trailery. Tv na żywo buforuje się jakby w nieskończoność przy czym nie ma ruchu sieciowego. Raz udało mi się uruchomić jakiś kanał ale był tylko dźwięk a obraz był zielony. Czy ktoś się spotkał z czyms takim? Wiecie o co może chodzić? 

Edytowane przez dszymek
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rafi-k Z tego co się orientuję (sam nie używam nc+go), to problemy występują na zrootowanych urządzeniach. Taki sam problem występuje np. z Playerem od TVN. Spróbuj zaktualizować Fulmicsa do wersji 6.7. Na niej Player już działa, może tak samo będzie z nc+go. Na 100% będzie działał na niezrootowanym stocku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Root nie ma nic do działania przynajmniej w przypadku TVN Player. W systemie prawdopodobnie brakuje jakiegoś kodeka, co nie pozwala na odtwarzanie pełnego materiału

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piskorfa Nie zgodzę się z Tobą. Na stocku działa, na zrootowanym już nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Mam roota zawsze i TVN player działa u mnie zawsze. Stocka pozbywam się praktycznie od razu i przechodzę na custom ROM

Możliwe, że przy rootowaniu stocka coś się psuje, ale root nie jest problemem dla aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piskorfa Piszę, że problem występuje na zrootowanym stocku, a nie na customie. Tutaj dowód na to, że nie jest to odosobniony problem http://forum.android.com.pl/topic/277142-aplikacje-nie-działają-prawidłowo-na-urządzeniu-z-wykonanym-rootem/, wątek, w którym sam brałeś udział.

Edytowane przez waldemark70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Przyznaję, że już drugi raz widzę, jak ktoś ma problemy na zrootowanych telefonach. W każdym razie to wina procudury rootowania, np. modyfikacja kernela lub jego podmaina a nie samego roota, bo TVN Player z rootem może działać.

Nie wiem, od czego zależą te problemy. Tu potrzebna by była dokładna informacja na temat konfiguracji oprogramowania na urządzeniu, wgranych poprawkach i zmianach w systemie.

Możliwe, że logcat zebrany podczas uruchomienia aplikacji podpowiedziałby, co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafi-k

TVN Player działa mi normalnie. Najdziwniejsze jest to, że nawet ze sklepu play nie mogę aplikacji nc+ go zainstalować bo jest napisane że urządzenie nie jest obsługiwane. Za to na fbox3 z rootem apka instaluje się normalnie i wszystko działa. Także nie mam pojęcia o co chodzi. Może faktycznie kodeki. Ale jeśli tak to jakie? Roota można by ukryć root cloak ale to też żadnego rezultatu nie przynosi..

W załączniku jedyne co znalazłem nie halo w logcat.. 

Spoiler

Screenshot_2016-12-04-11-42-59.png

Edytowane przez SarpedoneS
    pamiętaj, żeby zdjęcia i grafiki zamieszczać w tagu spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

@rafi-k Wyeksportuj ten log i załącz w formie tekstowej. Z grafiki niewiele można wywnioskować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi