Skocz do zawartości
jeronimo

Samsung J3 2016 - pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje za odpoweidz

Bo gosc mi wmawia ze przed wymiana gniazda ladowania swiecila mu sie dioda jak bateria miala ponad 90%

i zgupialem juz

w j5 to wiem ze byla ale w j3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kritersik

19 minut temu, kritersik napisał:

w j5 to wiem ze byla ale w j3

Ani J3 (2016), ani J5 (2016) czy J7 (2016) nie mają diody powiadomień, co najwyżej jakieś sposoby wykorzystania przedniego flasha w J5 lub J7 jako sygnalizatora powiadomień.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

typowy telefon nic tam nie bylo modyfikowowane tylko gniazdo wyminilem i gosc sie pulta ze mu diodka nie swieci jak sie laduje ze byla czerwona a pozniej zielona......

Po prawej strony u gory podobno.

Czyli niema szans aby tak bylo ubzdural sobie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kritersik W rodzinie mam J3 (2016), którego osobiście konfigurowałem i pierwsze słyszę. Po prawej u góry w J5 i J7 jest flash do aparatu, ale w J3 tylko czujnik zbliżeniowy i aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, gdy podlaczam telefon (samsung j3) do laptopa, aby np. doladowac baterie zawsze wlacza mi się na ekranie laptopa aplikacja zdjęcia, co jest denerwujące i niepotrzebne dla mnie. jak mogę to wylaczyc, jak to ustawić? z tej aplikacji korzystam ogladajac zdjęcia w laptopie. proszę o porade. dolaczam zrzut z ekranu, który pojawia się po podlaczeniu telefonu do laptopa.

z..JPG

Edytowane przez Gość
Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co oznacza na górnym pasku po prawej stronie ikonka karty sim z wpisanym serduszkiem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Została wybrana ikona dla karty sim. W ustawieniach-->menadżer kart sim, tam się to zmienia ;) @Ewcia Otręba

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi