Skocz do zawartości
uzar103

Zła synchronizacja telefonu z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

zacznę od opisania problemu:

zrobiłem kilka zdjęć, które domyślne zapisały się w pamięci wewnętrznej telefonu w folderze "DCIM/100MEDIA", przy użyciu aplikacji Zdjęcia Google (czyli domyślnej na naszych HTC 10) przeniosłem je do nowego folderu (który domyślnie tworzy się w pamięci wewnętrznej "Photos/'nazwa_nowego_folderu'". Otrzymałem komunikat ze przeniesienie zostało pomyślnie zakończone (zdjęcia prawidłowo wyświetlają się w apk Zdjęcia Google). Po ok. 3 godzinach podłączyłem telefon do PC, wchodząc w DCIM/100MEDIA zdjęcia dalej tam są, wchodząc w "Photos/nazwa_nowego_folderu" == PUSTO?

Po 1 długo nie myśląc wziąłem do ręki telefon i mówię sobie, może apk Zdjęcia Google nie przenosi zdjęć tylko nadaje duplikat wyświetlania w aplikacji? Ależ nie, bo w telefonie w menadżerze plików wszystko jest tak jak powinno. PS dla pewności pobrałem menadżer plików innego producenta i jest wszystko jak powinno (na telefonie oczywiście).

Po 2 znowu długo nie myśląc odpaliłem HTC Sync Manager, który kiedyś zainstalowałem (ale nie używałem), od razu zrobiła się aktualizacja tego programu i.. i nie wykrywa telefonu - ten program. PS Windows jako transfer plików od razu w "Ten komputer na Windowsie" wykrywa jako pamięć masową i można przeglądać pliki bez najmniejszych problemów.

Dla pewności zrozumienia mojej treści: klikając w telefonie informacje o zdjęciu dostaje informacje ze ścieżka to: "Photos/nazwa_nowego_folderu", podłączając telefon do PC i wchodząc w informacje o TYM SAMYM zdjęciu dostaje info, że ścieżka to DCIM/100MEDIA  . (Tak jestem pewien, że to to samo zdjęcie, sprawdzałem na kilku, bo przenosiłem ok. 20 zdjęć do jednego nowego folderu i ok 5 do innego. W każdym przypadku jest to samo.

Help?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi