Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][05-Nov-2011]NDT MIUI GINGER 2.3.7 MULTILANG SUPPORT V4.0[MIUI 1.11.04]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał podobny problem? Dlaczego wgranie MIUI zmienia mi wersję CWM???

THX

Cwm jest zależne od kernela. Kernel w miui zapewne ma cwm 5.

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK. Problem polega na tym, że nie mogę zrobić backupu na CWM 5. Zawsze wywala mi błą MD5 checksum error.

Stary system mogę przywrócić (oryginalny Ki4), natomiast nowego (MIUI) nie mogę zbackupować :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

SGSII_NDT_MIUI_GINGER_2.3.7_V4.1_Multilang

link1 link2 link3

- Fixed Backup issue with multilang support

- Optimize some script for faster and better battery life

- Renew ICS theme for smoother and more beautiful (Thanks picard666, cgvelmax, vukandric)

- Add new MIUI Multilang keyboard with Haptic Feedback work (support predict for: Arabic, Bulgarian, Croatian, Czech, English, Danish, Farsi, Finish, French, German, Greek, Hebrew, Italian, Norwegian, Netherlands, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish) - Credit by brainmaster

- Add SpareParts app (Enable Compatibility Mode when change LCD Density)

- Add NoService bug fix (thanks bmarko82) - Need test more and give me your feedback

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Swype nie posiada.Ja wgrywalem go z wipe data/factory I wipe dalvik cache.Instrukcje napisze jak wroce do roku.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

qrde, dlaczego wszyscy kopiują i wklejają wszystko z XDA na żywca. Co w tym romie jest takiego rewelacyjnego czego nie ma w zwykłym MIUI? Co on w ogóle posiada nadzwyczajnego.

Czyje się tu jak by to było forum zagraniczne a nie polskie. Zero tłumaczenia jakiego kolwiek. Po za tym instrukcji instalacji do dzisiaj nie ma ktoś się zobowiązał do napisania jej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek
    Co w tym romie jest takiego rewelacyjnego czego nie ma w zwykłym MIUI? Co on w ogóle posiada nadzwyczajnego

Mi zwykłe miui jakoś nie podpasiło... A na tym jadę od kilku dni i polecam. Troszeczkę jeszcze do zrobienia ale u mnie narazie zostaje na stałe... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Mi zwykłe miui jakoś nie podpasiło... A na tym jadę od kilku dni i polecam. Troszeczkę jeszcze do zrobienia ale u mnie narazie zostaje na stałe... :)

Czy masz problemy z czytaniem? Jak już odpisałeś na mojego posta to proszę o jakieś szczegóły. Co Ci się tu tak spodobało względem standardowego miui, że jednak wolisz ten a nie zwykłe miui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek
    Czy masz problemy z czytaniem?
    - z tym nie mam :P

A tak na serio to po prostu jeden woli CriskeloRom a drugi Batista70. Dla mnie po prostu ta wersja pasuje i tyle.

Sam sprawdź ( bo widzę żeś nerwowy :E) i potestuj bo widzę że jakbyś zazdrościł że jest lepsze od czystego miui :D - żartuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    - z tym nie mam :P

A tak na serio to po prostu jeden woli CriskeloRom a drugi Batista70. Dla mnie po prostu ta wersja pasuje i tyle.

Sam sprawdź ( bo widzę żeś nerwowy :E) i potestuj bo widzę że jakbyś zazdrościł że jest lepsze od czystego miui :D - żartuje ;)

Spoko. Jestem nerwowy.

A mozesz zrobic kilka prtscr z tego romu?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qrde, dlaczego wszyscy kopiują i wklejają wszystko z XDA na żywca. Co w tym romie jest takiego rewelacyjnego czego nie ma w zwykłym MIUI? Co on w ogóle posiada nadzwyczajnego.

Czyje się tu jak by to było forum zagraniczne a nie polskie. Zero tłumaczenia jakiego kolwiek. Po za tym instrukcji instalacji do dzisiaj nie ma ktoś się zobowiązał do napisania jej

Fajnie,że jesteś taki czujny...co do tłumaczenia to bawiłem się w to swego czasu na innych wersjach np.Criskelo ale jest to strasznie czasochłonne a ja mam tego ostatnio znacznie mniej...jeżeli chcesz odstąpię Ci któryś z tematów i możesz zająć się tłumaczeniami...

Ps.Szukam ochotników do zaopiekowania się wątkami,które do tej pory prowadziłem-prosze by zgłaszały się osoby czasowe i chętne do tłumaczenia tychże tematów.Proszę o zgłaszanie się na PW,z linkiem tematu który chcecie przejąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Czujny to nie jestem ale nie jednokrotnie pisałem za forum, by każdy pisał po polsku. Każdy pisał teksty typu "użyj translatora", "sam sobie przetłumacz" i takie tam. Ale to już koniec i każdy temat musi być po polsku :)[OGŁOSZENIE] Język polski na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi