Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][05-Nov-2011]NDT MIUI GINGER 2.3.7 MULTILANG SUPPORT V4.0[MIUI 1.11.04]

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już aktualizacja [ROM][23-Nov-2011]NDT MIUI GINGER 2.3.7 MULTILANG SUPPORT V6.1[MIUI 1.11.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Jak narazie polecam :D Media do poprawki a reszta super.

Wiecie może jak zrobić do budzika te melodyjki które 5min prędzej przed alarmem grają np. dzwięki lasu itd......:DDD

Tego nie ma.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Jak narazie polecam :D Media do poprawki a reszta super.

Wiecie może jak zrobić do budzika te melodyjki które 5min prędzej przed alarmem grają np. dzwięki lasu itd......:DDD

Tego nie ma.....

Nazywa się to"inteligentny alarm"No niestety nie ma tego w miui lecz ja wyciągnąłem sobie to ze stock-a i przekonwertowałem na mp3,póżniej zmodyfikowałem aby dźwięk ten pomału narastał i wrzuciłem do MIUI i uzyskałem prawie to samo :) dzisiaj wróciłem do revolution ponieważ MIUI ma jeszcze"dolegliwości wieku dziecęcego" tak wieć jak już wszystko będzie działać to na pewno do niego powróce!Co pierwsze mnie zraziło w w/w romie to te nędzne efekty wejścia/wyjścia w launcherze MIUI lecz autor zapowiedział już że zmieni na te z ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

A mógłbyś wrzucić na upka inteligenty alarmik ???

I co Wg Ciebie jeszcze nie działa bo jeżeli chodzi o te efekty wej/wyj to już czepianie się szczegółów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Tak jak mówiłem miałem to jeszcze dzisiaj na MIUI lecz wykasowałem całą pamięć i wróciłem do revolution więc nie było mi to już potrzebne ale jak chcesz to zrobię Ci to jutro ponieważ zaraz wychodzę!Napisz tylko jaki dźwięk Ci przerobić Deszcz,las....?Jeśli chodzi o efekty to wcale się nie czepiam po prostu zwyczajnie mi się to nie podoba :)

Co nie działa....Najbardziej mnie irytuje że podczas oglądania wideo nieustannie świecą klawisze nawigacyjne choć nie zawsze.

Niektóre pliki wideo MIUI nie jest w stanie wyświetlić a prawie na wszystkich po jakiś 20 minutach oglądania system się wiesza i trzeba go zrestartować!Na szczęście na to ostatnie jest rada tj.zainstalować MOBO player nie MOBO pro player tylko MOBO player!

Nie działa także moja ulubiona nawigacja IGO ze skórką MotoGis!Samo IGO działa!

Jak sobie jeszcze przypomnę co nie działa to uzupełnię!

Tym czasem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Jeżeli Tobie to nie przeszkadza to przerób całą paczkę :) I oczywiście nie śpieszy się może być i za kilka dni.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam niestety problem z tym MIUI , na innych Romach jest ok , ale w NDT MIUI od wersji 5.0 telefon potrafi tracić zasięg całkowicie . Objawia się to tak że przez jakiś czas jest normalnie zasięg działa z 10 godzin ,a potem telefon go gubi nagle (brak sieci ) i już nie odzyskuje , Przełaczenie w tryb samolotowy i spowrotem nie naprawia sieci konieczny jest restart po nim zasięg wraca . Żonglowałem kernelami był na nowo wgrywany 3 plikowy rom KI3 z odina , pomiędzy przetoczyło sie kilka innych romów z którymi problemów nie było . Doszedłem do testu że gdy ustawie na sztywno mu sieć 2G to zasięg jest bez problemu , ale gdy wrócę na ustawienie Priorytet dla 3G to zasięg znowu zniknie za kilka godzin i konieczny RR . Ktoś wie czego to wina gubienie sieci ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kruchy

Wyszła nowa wersja SGSII_NDT_MIUI_GINGER_2.3.7…zip (148,10 MB) - uploaded.to

Korzystam z niego od wersji v10. Jest bez zarzutu, szybki, stabilny, bateria ładnie trzyma. Czekam, aż wyjdzie wersja na Androidzie 4.0. Na Nexusa już jest :) Pierwsze wrażenia jeszcze na desire odrzuciły mnie od miui. Na sgs2 postanowiłem spróbować raz jeszcze, no i zostałem ;)

Jak na razie wkurza mnie brak możliwości dodania muzyki na zewnętrznej karcie pamięci do standardowego odtwarzacza...

Widzę, że temat nie jest już kontynuowany . Chętnie się nim zaopiekuje i pomogę w potrzebie (korzystam z tego softu na co dzień)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, czy nagrywanie rozmów działa w tym miui ?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kruchy

Ostatni raz sprawdzałem przy wersji v11 i nie działało. Niby plik robiło ale w nim tylko cisza. Zaraz sprawdzę na v13 i napiszę

Niestety nie działa, nadal zachowuje się tak samo.

Macie może sposób na zmuszenie standardowego odtwarzacza do wykrycia plików na zewnętrznej karcie?

Edytowane przez Kruchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi