Skocz do zawartości
Artur Lejwoda

po zrobieniu resetu z poziomu ustawień telefonu wyskoczył błąd z załącznika (telefon odpala się w trybie fastboot)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość.Mam problem z dwoma LG G3s otóż pierwszy lg po zrobieniu resetu z poziomu ustawień telefonu wyskoczył błąd z załącznika (telefon odpala się w trybie fastboot)(system nigdy nie ruszany,nie było żadnej próby robienia roota oraz odblokowywania bootloadera,download mode nie działa,podczas próby wejścia w ten tryb wyskakuje ten same napisy co podczas normalnego uruchamiania).Z tego wynika kolejny błąd otóż pomyślałem sobie że kupię sobie drugiego lg G3s z uszkodzonym ekranem i zrobię przekładkę płyt głównych,spotykam się z gościem oglądam telefon i telefon widać że działa słychać dźwięk przesuwania po ekranie lecz ekran jest czarny i pęknięty tak jak pisało w ogłoszeniu, więc zakupiłem go robie przekładkę odpalam i na moim na 100% dobrym ekranie również nic się nie pojawia więc włożyłem płytę z pierwszego lg do tego drugiego i okazało się że ten który miał mieć uszkodzony ekran ma sprawny i działa prawidłowo.Chciałbym zaznaczyć że robiłem tak nie pierwszy raz i do głowy by mi nie przyszło że to może być wina płyty głównej.Czy ktoś z was spotkał się z takim problemami lub też wie jak je rozwiązać ?

20161129_215546_HDR.jpg

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem identyczną sytuacje, też mi się download mode nie chciał włączyć, ale próbuj do skutku, a potem wgraj system przez LG Flash Tool. Dobrze wchodzisz w download mode?

Edytowane przez Dzylekx123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi