Skocz do zawartości
Gość

RomAur AROMA: 6.0.1 / 7.0 / 7.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

max699
    Napisano (edytowane)

Zainstalowałem najnowszą wersję. Przechodziłem z eXistenZ N | v6.0.0 | 03/04/17. Po wgraniu softu karnel był inny jak wgrany wcześniej najnowszy androplus. Wgrałem więc ponownie karnel plus root. Niemniej w dalszym ciągu nie mam ustawień dodatkowych softu czy też xposed. Wgrywałem soft już kilkukrotnie i zawsze kończy się tak samo. Pozdrawiam i proszę o podpowiedź na przyszłość. Dodam tylko, że soft wgrywa się poprawnie. Najnowszy twrp. W info telefonu widnieje najnowsza wersja androida i romu 

Edytowane przez max699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40 minut temu, max699 napisał:

Niemniej w dalszym ciągu nie mam ustawień dodatkowych softu czy też xposed.

A gdzie jest napisane, że rom ma Xposed ? Od wersji 7.0  xposed, na chwilą obecną nie jest obsługiwany przez androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    max699
    Napisano (edytowane)

Więc jedna sprawa się wyjaśniła ;-) miałem na z1, nie miałem pojęcia, że wtyczka jest póki co niedostępna. Na tym filmiku widziałem możliwość konfiguracji, personalizacji softu według własnego uznania, na swoim telefonie nie mam takich opcji jak na filmie czy też pamiętając to co było w wersji na z1. https://www.youtube.com/watch?v=SZwPtzJeptg

Edytowane przez max699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe pytanko jaką wersje byście polecili,zależy mi na jakości zdjęć i muzyka i na końcu bateria.Obecnie używam RomAur+v2.1,XZ_AndroPlusKernel_v26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie siedzę na najnowszej wersji - 7.1.1. Co do aparatu, jakoś nie zauważyłem znaczącej poprawy. Bateria wg mnie (dzięki oprogramowaniu) działa znacząco dłużej. Odczułem wzrost o jakieś 30%. Co do jakości dźwięku, zawsze wgrywam modyfikacje, "standardowe" jak dla mnie są za słabe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z modyfikacji używam dolby atmos Viper jakoś nie pasuje mi.Bateria to zaskoczenie na czystym stoc 7,1,1 bateria porażka była w porównaniu do 6,inatalacia przez ota i pełny wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dante82

Jaką byś polecił modyfikację na 7,1 do dżwięku.

Edytowane przez dszymek
    Kolot czerwony tylko dla administracji. Korekta tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nataliaborek  Ze wszystkich obecnie dostępnych, używam tej - > https://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/rxs-dontbelive-stereomod-xperia-xz-t3569123 

Z modyfikacji używam dolby atmos Viper jakoś nie pasuje m

Dla formalności nie są to modyfikacje, tylko aplikacje do modyfikacji poszczególnych dźwięków/tonów. Ja dla mnie programy bezużyteczne, gdyż zmiany nie są aż tak widoczne by się wto "babrać".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie bardzo fajny room używam wersji 2.1 sprawnie działającą i jak na razie bateria najbardziej  się sprawdza do 4.30 godziny pracy na ekranie. Nie wiem ale na stocowym room mm z jadrem android plus 2 godziny pracy. A na zwykłym stocu mm dobry czas pracy tylko bez root.. 

Zastanawiam się nad jakością zdjęć po między wersja oryginalną a room Artur. 

Spotkałem się z. Opinią że na modyfikowanych room aparat gorzej się sprawdza. 

Dodana zawartość

Czy na ostatniej wersji 5.1 działa zmiana czcionki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi