Skocz do zawartości
ZaronDrake

Kody Simlock allegro. Czy są bezpieczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Posiadam Samsunga s5 g900f z nieszczęsnym simlockiem od Orange. Z S5 nie da się pozbyć simlocka starymi sposobami :( Trzeba niestety uzyskać ten kod odblokowujący... Tu pojawia się moje pytanie. Róźne strony internetowe oferują kody w cenie około 100 zł. Na allegro, natomiast mamy kody za 15 lub 35 (z kodem unfreeze). Czy ktoś próbował dostać kody przez allegro? Nie chce żeby mnie oszukali... Pierwsze podejrzenie to brak "standardowej" płatności PayU. Tylko przelew na konto. Drugie to straszenie (w wersjach za 15 zł), że kod może nie zadziałać ze względu na "Freeze" u operatora co powoduje wymuszenie zakupu za 35 zł. Jakieś porady?

Edytowane przez Fenek
    Usunięto prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WOKNAP

Śmiało możesz kupować. Pracuje w komisie GSM i sam kupuje kody na allegro bo jest najtaniej.

NIe ma płatności PayU ponieważ to jest w dziale usługa i allegro nie bierze prowizji za wykonane usługi i przez to nie ma PayU.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super dzięki za info :D A możesz mi jeszcze powiedzieć jak to jest z tym Freezem? Tam za 2 razy pewnie coś źle wpisałem, ale nie mam konkretnej informacji. Czy mimo to lepiej kupić droższy pakiet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WOKNAP

Bezpieczniej kupić z kodem unfreeze bo nie wiadomo czy ktoś przed Tobą wpisywał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi